Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform

Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform (https://www.turkhackteam.org/)
-   Donanım (https://www.turkhackteam.org/donanim/)
-   -   VISION Teknolojisi – Premium AMD... (https://www.turkhackteam.org/donanim/505936-vision-teknolojisi-premium-amd.html)

!nFiNiTe 27-02-2011 02:04 02:04

VISION Teknolojisi – Premium AMD...
 
Olağanüstü bir dijital eğlence deneyimi için
VISION Teknolojisi – Premium sayesinde, filmler tüm ayrıntılar sanki ekrandan fırlayacakmışçasına canlı ve net görüntülenir ve sesler kristal netliğinde işitilir. VISION – Premium teknolojisine sahip sistemler aynı anda birden fazla program kullanmanızı sağlayan çok çekirdekli işlemciler içermektedir. Bunlara ek olarak, bu sistemler HD uyumlu bir monitörde tam 1080p HD video desteği sağlayan güçlü harici ekran kartlarına sahiptir.

  • En son Blu-ray filmleri izleyin
  • Çevrimiçi hizmetler aracılığıyla sunulan filmleri oynatın
  • Taşınabilir bir cihazda oynatmak için videoları dönüştürün
  • Müzik ve filmlerin keyfini 5.1 surround ses (ya da daha iyi) kalitesinde çıkarın
  • Popüler oyunları oynayın
VISION Teknolojisi – Premium’a sahip dizüstü bilgisayarlarda film, müzik ve çok daha fazlasını organize etmenize ve bunların keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak AMD Fusion Media Explorer uygulaması bulunabilir. Ve VISION Teknolojisi filmlerinizin mükemmel görüntülenmesini, hızlı başlatılmasını ve uzun sure oynatılabilmesini sağlayan Windows® 7’deki gelişmiş video oynatma özelliklerini tamamlayan mükemmel bir seçenektir.
VISION Teknolojisi – Premium dijital eğlence dünyası konusunda bilgi sahibi olan bilgisayar kullanıcıları için mükemmel bir seçenektir.


Şu Anki Saat: 15:22

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.