TARİHTE BUGÜN

Donanım Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

Seçenekler

In Win oyuncular için hazırladığı yeni kasa modeli BUC'ı satışa sundu

NeGaTive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2010
Nereden:
Aşk-ı Virane
Mesajlar:
2.427
Konular:
1124
Teşekkür (Etti):
89
Teşekkür (Aldı):
310
Ticaret:
(0) %
14-04-2011 18:12
#1
In Win oyuncular için hazırladığı yeni kasa modeli BUC'ı satışa sundu
Pek çok kullanıcı tarafından bilinmese de dünyanın en büyük kasa üreticilerinden birisi olan ve pek çok firma adına üretim gerçekleştiren In Win, oyuncular için hazırladığı BUC isimli yeni modeeini Avrupa'da satışa sundu. 210 x 485 x 500 mm boyutlarında ve 7 Kg ağırlığında olan mid-tower formundaki yeni kasanın yapısında SECC çelik kullanılıyor.
Üzerinde adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yapabilen kasada aynı zamand aüç adet EZ-Swap sabit disk rafına yer veriliyor. Giriş-çıkış panelinde bir adet eSATA, bir adet USB 3.0 ve iki adet USB 2.0 portuna yer verilen kasa, optik sürücüler için aletsiz kurulum olanağı tanırken, havalandırma peteklerine sahip olan yan panelde ayrıca kilit kapıya yer veriliyor.
Önde, arkada ve üstü kısımda olmak üzere 120mm çapında üç adet fan ile gelen kasada, ön fanın ve yine ön kısımda yer alan firma logosunun LED aydınlatmalar ile desteklendiğini görüyoruz. In Win'in tamamı siyah olan yeni oyuncu kasası BUC, Avrupa'da 69,90 Avro olarak belirlenen son kullanıcı fiyatıyla raflardaki yerini almayı başlıyor.
--------------------- [CENTER][COLOR=Teal][SIZE=2][B][COLOR=DimGray]Elinde sağlam fud keylogger olan bana ulaşsın.
Code Name : NeGaTive
63428483

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler