TARİHTE BUGÜN

Donanım Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

Seçenekler

Kingston'dan mobil cihazlar için mini ağ depolama çözümü; Wi-Drive

!nFiNiTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
02/2011
Nereden:
Hell
Mesajlar:
5.918
Konular:
4645
Teşekkür (Etti):
158
Teşekkür (Aldı):
858
Ticaret:
(0) %
17-07-2011 23:08
#1
Kingston'dan mobil cihazlar için mini ağ depolama çözümü; Wi-Drive


Depolama çözümleriyle yakından tanıdığımız Kingston, özellikle iPad ve iPhone olmak üzere akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına hitap eden kablosuz depolama birimi Wi-Drive'ı ürün gamına ekledi.
Mobil cihazlar için mini bir ağ depolama çözümü olan Wi-Drive, internet tarayıcısına sahip her türlü cihaz ile uyumlu çalışıyor. 16 GB veya 32GB'lık depolama alanı sunan ürün, aynı anda üç cihaza kadar destek sunarken; üzerinde bulundurduğu dahili batarya ile 4 saate kadar herhangi bir harici güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışabiliyor. 121.5mm x 61.8mm x 9.8mm'lik fiziksel boyutları ile oldukça taşınabilir formda olan Wi-Drive'a içerik atmak içinse bilgisayara USB ile bağlanılması yeterli.
Wi-Drive'ın ayrıca, iOS platformu için özel olarak hazırlanmış, kullanıcıların Safari kullanmadan Wi-Drive'a ulaşabilmelerini sağlayan bir de uygulaması bulunuyor.
Kablosuz iletişimini 802.11g/n standartı üzerinden gerçekleştiren Wi-Drive'ın 16GB'lık modelinin satış fiyatı 130 dolar, 32GB'lık modelinin ise 175 dolar olarak belirlenirken; raflardaki yerini alacağı tarih şimdilik bilinmiyor.
---------------------

Yaşlandık Artık.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler