Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform

Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform (https://www.turkhackteam.org/)
-   Donanım (https://www.turkhackteam.org/donanim/)
-   -   HTC Flyer Honeycomb güncellemesi internete sızdı (https://www.turkhackteam.org/donanim/574364-htc-flyer-honeycomb-guncellemesi-internete-sizdi.html)

MühüR 03-09-2011 11:09 11:09

HTC Flyer Honeycomb güncellemesi internete sızdı
 
http://img.donanimhaber.com//images/...11htcflyer.jpg


Tayvanlı elektronik cihaz üreticisi HTC Titan ve Radar adlı iki yeni üst seviye Windows Phone Mango akıllı telefonlarını IFA 2011 fuarında, 10 inçlik yeni Honeycomb tableti HTC Puccini'yi ise daha önce tanıtmıştı. Bu yeniliklerin arasında HTC ilk tableti olan Flyer’a da söz verdiği Honeycomb güncellemesini yayınlamak için hazırlıklarına devam ediyor.


7 inç 1024 x 600 çoklu dokunmatik kapasitif ekran, 1.5 GHz Qualcomm Snapdragon tek çekirdekli işlemci, 1GB DDR2 RAM, 16GB/32GB kapasite, microUSB, 3G, WiFi, Bluetooth 3.0, GPS, 720p kayıt/1080p oynatma desteği, HTC Sense, 1.3MP ön, 5MP flaşlı arka kamera özelliklerine sahip HTC Flyer Android 2.3 işletim sistemi ile satışa sunulmuş ancak Honeycomb sürümüne güncelleneceğinin sözü verilmişti.


Honeycomb güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir bilgi yok. Ancak MoDaCo sitesinden Paul O'Brien adlı geliştirici güncellemenin beta sürümünü çoktan internette paylaştı bile.


O'Brien sürümü nasıl elde ettiğini açıklamıyor ancak erken beta sürümü olduğunu belirtiyor. O'Brien, cihazını kurcalamaya meraklı Flyer kullanıcıları için güncellemeyi ROM haline getirerek yüklemeye hazır bir şekilde indirmeye sunmuş durumda.


O'Brien özellikle ROM'un henüz denenmediğini şimdilik sadece geliştiriciler tarafından kurularak geri dönüşlerin paylaşılmasını istiyor.


Şu Anki Saat: 21:52

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.