TARİHTE BUGÜN

Donanım Bilgisayar Donanımı İle İlgili Yardımlaşma Bölümümüz ...

Seçenekler

Panasonic, Windows Phone 8 tabanlı dayanıklı akıllı telefonlar üretecek

Henry Chinaski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
02/2008
Yaş:
32
Mesajlar:
2.814
Konular:
945
Teşekkür (Etti):
0
Teşekkür (Aldı):
297
Ticaret:
(0) %
14-01-2014 21:57
#1
Panasonic, Windows Phone 8 tabanlı dayanıklı akıllı telefonlar üretecek
Microsoft'un Sony'yi Windows Phone ekosistemine katılmasına ikna ettiği haberlerinden sonra bir teknoloji devinin daha Windows Phone cihazı üreteceği açıklandı.

Toughpad adlı profesyonel seviyede dayanıklılık sunan tablet ve dizüstü modelleri ile tanınan Panasonic, Windows Embedded 8 Handheld işletim sistemi üzerinde çalışan dayanıklı akıllı telefonlar için Microsoft ile ortaklık yapıyor.

Panasonic ekosistemde bir ilke de imza atacak zira Windows Embedded 8 Handheld işletim sistemini ilk kez duyuyoruz. Bugüne kadar Windows Phone ekosisteminde özelleştirilmiş bir işletim sistemi görmemiştik.

Windows Embedded 8 Handheld işletim sistemi aslında WP8 platformunu temel alıyor. Bu yeni sürümde kurumsal seviyede güvenlik ve yönetim, WP8 uygulama uyumluluğu, Dynamics AX, Lync ve Office Mobile kurumsal uygulamaları gibi pek çok profesyonel özellik yer alıyor.

Panasonic yeni akıllı telefonlarını Toughpad adı ile mi piyasaya çıkaracak şimdilik belirsiz. Ancak yıl bitmeden Panasonic'in pazara girmiş olmayı istediği belirtiliyor.
---------------------
skype adresim: merjezevski


eski nick : merjezevski

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler