THT DUYURU

Ekran Kartı Ekran kartı teknolojileri hakkında bilgilere ve soru cevaplara buradan ulaşabilirsiniz.

chat
Seçenekler

PowerColor, ITX Form Faktöründe Radeon RX 5600 XT Çıktı

'Conqueror - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
Üyelik tarihi:
07/2019
Mesajlar:
1.983
Konular:
306
Ticaret:
(0) %
4 Hafta önce
#1
PowerColor, ITX Form Faktöründe Radeon RX 5600 XT Çıktı


PowerColor, Radeon RX 5600 XT grafik kartının ITX form faktöründe piyasaya sürüldüğünü duyurdu ve Scan Computers web sitesinde grafik kartı ön sipariş için listelenmiş ve 299,99 £ fiyatla satılmıştır. Bu küçük form faktörlü grafik kartı, 7nm üretim süreci, 6 GB bellek boyutu, tek bir fan tasarımı ile RDNA'nın mikro mimarisine sahiptir. PCIe 3.0 için geriye dönük uyumluluk sunan PCIe 4.0 arabirimini kullanır.

PowerColor, Radeon RX 5600 XT ITX ekran kartını Tarama Bilgisayarlarında 299,99 £ fiyatla satmaktadır, bu da yaklaşık 322,77 $ 'dır.


Bu küçük form faktörlü grafik kartı, en iyi 1080 oyun deneyimi için tasarlanmıştır, bu deneyim 6 GB GDDR6 bellek ile güçlendirilmiştir ve 1.560 MHz çekirdek saat ve 1.620 MHz hızlanma saatine sahiptir. Bu grafik kartı, bu grafik kartının harika bir oyun deneyimi sunmasına izin veren toplam 2,304 akış işlemcisine sahiptir.


Bu grafik kartı aynı zamanda AMD Radeon FreeSync ve FreeSync 2 HDR teknolojisini de desteklemektedir, bu teknolojilerin her ikisi de bu grafik kartının kekemesiz ve ekransız bir oyun oturumu sunmasına izin verir. Bu grafik kartı, kullanıcıların giriş gecikmesini azaltarak rekabet avantajı elde etmelerini sağlayan Radeon Anti-Lag özelliğine de sahiptir.

Radeon Anti-Lag, fareyi hareket ettirirken veya bir tuşa bastığınızda ve ekranda gösterilen ilgili işlem arasındaki toplam süreyi azaltır; bu özellik, özellikle bir eSports oyuncusuysanız, tüm oyuncular için çok önemlidir.

PowerColor Radeon RX 5600 XT grafik kartı, sürücüleri güncel tutan ve kullanıcıların grafik kartlarını fan hızı eğrisi ve çok daha fazlası gibi kolayca özelleştirebilmelerini sağlayan Radeon Adrenalin Software 2020 sürümü tarafından desteklenmektedir.

Kaynak : https://tik.lat/nbsNz
--------------------- İyi saklanan,iyi yaşamıştır.
Turkhackteam.org/net Moderatör
Laurange,Rozzz,René
DescartesBookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler