THT DUYURU

Ekran Kartı Ekran kartı teknolojileri hakkında bilgilere ve soru cevaplara buradan ulaşabilirsiniz.

Seçenekler

Asus'tan 'buz gibi' ekran kartı!

dj mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2008
Nereden:
İstanbul
Mesajlar:
5.991
Konular:
3850
Teşekkür (Etti):
40
Teşekkür (Aldı):
1237
Ticaret:
(0) %
16-06-2013 14:32
#1
Asus'tan 'buz gibi' ekran kartı!


ROG MATRIX Serisi grafik kartlarının başarısını sürdüren ASUS, ROG MATRIX GTX 580 Serisini sunuyor. NVIDIA GeForce GTX 580 GPU tabanlı ROG MATRIX GTX 580 Serisi, TweakIt, ProbeIt ve yenilikçi bir Safe Mode butonu gibi anlık donanım overclock araçlarıyla 19 fazlı güç tasarımına, Super Alloy Power bileşenlere ve çift fanlı DirectCU II termal soğutma tasarımını bir araya getiriyor. Yeni GPU Tweak yazılımının overclock olanaklarıyla birlikte, hem oyun severler hem de overclock tutkunları kullanım süresince iyi bir performans elde edebiliyor.

ROG MATRIX GTX 580 serisi 816MHz hızında görev yaparken, sahip olduğu 1.5GB GDDR5 bellek 4.8GHz saat hızında çalışmaktadır. Anlık overclock ayarı ve ölçümü için TweakIt ve ProbeIt, herhangi bir zamanda kaydedilmiş ayarların geri getirilmesi için Safe Mode butonunu içeren donanımsal bir dizi yazılımlar önceden yüklenmiş olarak geliyor.

ROG MATRIX GTX 580 Serisi her yönüyle PCB düzenlemesi ve ayrıcalıklı 19 fazlı Super Alloy Power teknolojisiyle overclock performansında en son noktaya ulaşmak için üretilmiştir. Bu da referans tasarıma nazaran %15 performans artışı, 2,5 kat daha uzun yaşam ömrü ve 35°C daha serinlik özellikleriyle çok daha fazla overclock öncülüğünü garanti ediyor.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler