THT DUYURU

Ekran Kartı Ekran kartı teknolojileri hakkında bilgilere ve soru cevaplara buradan ulaşabilirsiniz.

Seçenekler

ASUS GeForce GTX 650 Ti BOO

Black-Spy' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
01/2013
Nereden:
İstanbul
Mesajlar:
6.059
Konular:
969
Teşekkür (Etti):
4227
Teşekkür (Aldı):
6363
Ticaret:
(0) %
04-07-2013 21:55
#1
ASUS GeForce GTX 650 Ti BOO
Grafik Performansını Artırmak İsteyenlere: ASUS GeForce® GTX 650 Ti BOOST DirectCU II OC Edition


1085MHz hızında grafik işlemci ile yüksek performans sunan ASUS GeForce GTX 650 Ti BOOST DirectCU II OC Edition, DirectCU II soğutma sistemi ve Super Alloy Power bileşenler ile uzun ömürlü kullanım sunuyor.


ASUS, bünyesinde hız aşırtılmış 1085MHz NVIDIA® GTX 650 Ti grafik işlemcisi ve 192-bit arayüz kullanan 2GB GDDR5 bellek bulunan GeForce® GTX 650 Ti BOOST DirectCU II OC Edition ekran kartını duyurdu. DirectX 11.1 desteği ile yüksek detaylı grafikleri mümkün kılan ve dengeli bir fiyat performans oranı sunan kart, ASUS’un oyuncular ve kendi bilgisayarını kendisi kurmak isteyenlere sunduğu en yeni çözüm.


ASUS’a özgü özellikler GeForce® GTX 650 Ti BOOST DirectCU II OC Edition’ın performansını bir kademe daha ileriye taşıyor. Kartın, referans tasarım GTX 650 Ti BOOST’a göre %20* daha düşük sıcaklıklarda çalışmasını sağlayan DirectCU II soğutma sistemi, uzun ömürlü Super Alloy Power bileşenler ve kolay bir şekilde hız aşırtma yapmayı mümkün kılan GPU Tweak bunlar arasında yer alıyor.


DirectCU II ile Serin Performans
ASUS’un özel termal tasarımı sayesinde hiçbir ısınma problemi yaşamadan yüksek performans elde ediliyor. GTX 650 Ti grafik işlemcisine doğrudan temas eden bakır ısı boruları sayesinde, DirectCU II çözümü kartın referans tasarım karta göre %20* daha düşük sıcaklıklarda çalışmasını sağlıyor. Sürtünmeyi en aza indiren özel tasarım 80mm fanlar sessiz bir şekilde çalışarak kullanıcıyı rahatsız etmiyor. Referans tasarım ile kıyaslandığında ASUS GeForce® GTX 650 Ti BOOST DirectCU II OC Edition üç kat daha sessiz çalışıyor.*


Super Alloy Power Bileşenler ile Uzun Ömür
ASUS, ürünlerin ömürlerini uzatan, hız aşırtma ve yüksek grafik detaylı oyunların oluşturduğu strese ve ısıya karşı dayanıklılık sağlayan özel güç dağıtım bileşenleri kullanıyor. Katı kapasitörler, sağlam çekirdekli bobinler ve sağlamlaştırılmış MOSFET’ler, referans tasarım kartlardan yaklaşık 1,5 kat daha uzun ömür ve %15 daha fazla hız aşırtma imkânı sağlıyor.


Her Oyuna Ayrı Profil
Sadece ASUS ekran kartlarına özel olan GPU Tweak yazılımı, kullanıcı dostu arayüzü ile çok kolay bir şekilde hız aşırtma yapabilmeyi sağlıyor. Çekirdek hızları, voltaj değerleri ve fan hızlarını anlık olarak değiştirebilmek ve farklı oyunlar için farklı hız aşırtma profilleri atamak mümkün.

ASUS GeForce® GTX 650 Ti DirectCU II OC Edition modelinin Türkiye’de Mayıs ayının başında piyasaya çıkması bekleniyor. Kartın tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 249$ + KDV olacak.


Teknik Özellikler
Model adı: GTX650TIB-DC2OC-2GD5
Grafik işlemci: NVIDIA® GeForce® GTX 650 Ti BOOST
OpenGL: OpenGL 4.2
Bellek: 2GB GDDR5, 6008MHz (1502MHz GDDR5)
Bellek arayüzü: 192-bit
Saat hızı: 1085MHz
Görüntü çıkışları: 1 x DVI-I, 1 x DVI-D
Boyutlar: 26cm x 13,2cm x 3,8cm
*Soğutma ve sessizlik performansı sistem konfigürasyonuna ve çevresel şartlara göre değişiklik gösterebilir.
---------------------
Sizin dediğiniz ”Vatan” dağda başlayıp çöplükte biter. Bizim bildiğimiz ”Vatan” yürekte başlayıp ”ŞEHADETLE” biter!

http://i.hizliresim.com/GkVJEb.gif

@blackspy_tht
blackspy@turkhackteam.info

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler