THT DUYURU

chat
ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Facebook Messenger Bildirimleri Nasıl Kapatılır

AhmetHalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hevesli Üye
Üyelik tarihi:
10/2014
Nereden:
-
Mesajlar:
5.081
Konular:
2012
Teşekkür (Etti):
844
Teşekkür (Aldı):
913
Ticaret:
(0) %
0
1038
05-02-2015 12:57
#1
Facebook Messenger‘da bildirimleri kapatmak için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Messenger bildirimleri uygulama yüklendiği zaman default olarak açık olarak belirlenmiştir. Facebook Messenger‘da mesaj gönderildiği zaman sürekli olarak bildirim ekranında mesajları görebilirsiniz. Bu bildirimleri kapatmak, kilitli ekran ve ana ekranda kapatmak için ayarları aşağıdaki gibi düzenleyebilirsiniz. Android ve ios işletim sistemlerinde ayarlar farklı yerlerden yapılmaktadır.
Android Facebook Messenger bildirim ayarları
Android telefonlarda ayarlar seçeneğinde veya uygulama ayarları ekranında ilgili menüye ulaşabilirsiniz. Android versiyonunuza göre menü değişebilir.
Uygulamalar için bildirim ayarları menüsüne giriş yapıyoruz.Bu uygulamalardan gelen bildirimleri gösterme seçeneğini işaretleyeren bildirimleri kapatabilirsiniz.
Öncelik ayarlarında, öncelikli bildirimleri en üstte ve rahatsız etme öğesi yalnızca öncelik olarak ayarlandığında göster menüsü ile de ayarlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.Bu menüyü kullanarak bütün uygulamaların bildirim ayarlarını bu şekilde düzenleyebilirsiniz.
iPhone Facebook Messenger bildirim ayarları
iPhone telefonlarda işlem oldukça basit.
Ayarlar / Bildirim Merkezi / Facebook MessengerBildirim merkezine giriş yaptıktan sonra bildirimlerini kapatmak veya kısıtlamak istediğiniz uygulamayı seçerek, bildirim ayarlarını düzenleyebilirsiniz.
Gün içerisinde çok fazla bildirim gönderen ve sürekli olarak bildirim ekranınızda yer kaplayan birçok uygulama için bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kapatma dışında kısıtlama işlemini’de yapabilirsiniz. Özellikle android işletim sistemlerinde ayarları kişiselleştirmek için birçok seçenek mevcut. Bildirim ayarları konusunda sorun yaşayan kullanıcılar android versiyonu ile telefon modellerini bizlere iletirse tekrar yardımcı olabiliriz. Kolay gelsin.
---------------------
Ya Al Bayrakla Şereflice Yaşarız,
Ya Kara Toprağa Düşer Şereflice Yatarız !

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler