THT DUYURU

chat
ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

WhatsApp ile Facebook Birleşiyor

Raphers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hevesli Üye
Üyelik tarihi:
08/2014
Nereden:
System.Net
Mesajlar:
7.290
Konular:
3260
Teşekkür (Etti):
255
Teşekkür (Aldı):
2021
Ticaret:
(0) %
0
865
15-02-2015 19:37
#1
WhatsApp ve Facebook Birleşiyor!!!Sosyal Medya Devi Facebook ve Mesajlaşma Devi WhatsApp El Sıkıştı!

Geçtiğimiz günlerde web.whatsapp.com adresi ile bilgisayar üzerinde mesajlaşma imkanı sağlayan bir özellik gelmişti. Bu özelliğin kullanılabilmesi için telefona Whatsapp’ın kurulu olması gerekiyordu. Ve qr kod ile eşleştirilmesi gerekiyordu. Fakat şimdi bu özelliğe Facebook hesabıyla giriş yapma imkanı ekleniyor. Böylelikle telefona ihtiyaç kalmayacak.

Malum Facebook WhatsApp’ı satın aldı. Bunun için artık WhatsApp la Facebook Mesenger birleşip aynı adresten hem WhatsApp mesajları Hem Facebook bildirimleri ve mesajları görülebilecek
Kullanıcılar alpha.whatsapp.com adresine Facebook hesabıyla giriş yapabilecek ve WhatsApp için telefona ihtiyaç kalmayacak. Hem bu sayede telefon rehberi yerine Facebook kişileri senkronize edilebilecek.


Fakat şuan alpha.whatsapp.com adresine girip Facebook ile giriş yaptığınızda hiç bir şey olmuyor. Nedeni ise sadece WhatsApp çalışanlarına açık olması. Şuan deneme aşamasında olan site en yakın zamanda hizmete açılacak. Fakat WhatsApp sesli arama özelliği beklendiği için bu özellik biraz gecikebilir.
---------------------
.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.


Refırs ®

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler