Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform

Turkhackteam.org/net - Cyber Security Platform (https://www.turkhackteam.org/)
-   Facebook (https://www.turkhackteam.org/facebook/)
-   -   Facebook’a Yeni Özellik : Share Sheet (https://www.turkhackteam.org/facebook/1113693-facebook-yeni-ozellik-share-sheet.html)

Germiyan' 29-03-2015 11:20 11:20

Facebook’a Yeni Özellik : Share Sheet
 
http://techkafa.com/wp-content/uploa...ok-705x310.png

Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg boş durmuyor. Neredeyse her hafta facebook üzerinde yeni gelişmeler ve yeni özellikler oluyor. Bu özelliklerden bir yeniside bugün merkezi San Francisco’da olan F8 Geliştirici Konferansı’nda izleyicilere sunduğu “Share Sheet” adlı yeni özellik. Bu özellik tam olarak kullanıcıya hitap eden bir özellik ve facebook’ta günde milyonlarca paylaşım, yorum atılıyor ve çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Ayrıca geçtiğimiz günlerde çıkan haberlerde facebook messenger’e para transferi adlı bir özellik gelecek gibi duruyor. Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızla para transferi yapılabilecek.

Share Sheet Nedir ?

Share sheet facebook paylaşımlarınızı daha tasarımsal açıdan güzel ve hoş gözükmesini sağlayan bir özellik. En büyük özelliği ise paylaşacağınız gönderiyi önceden ön izleme yapılabilmesi. Ayrıca paylaşacağınız şeyi sadece ‘şu arkadaşlarım’ görsün şeklinde isim girilebiliyor.
Mark Share Sheet özelliğinin ardından bir süre sonra 360 derece video destegi ve video gömme ile ilgili tanıtım yapacagı bekleniyor.


Şu Anki Saat: 08:25

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2012, Jelsoft Enterprises Ltd.