THT DUYURU

chat
ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Facebook En İyi Silahlı Oyunlar

'DARKDEAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katılımcı Üye
Üyelik tarihi:
05/2013
Nereden:
(nowhere) in
Mesajlar:
598
Konular:
242
Teşekkür (Etti):
57
Teşekkür (Aldı):
122
Ticaret:
(0) %
1
1394
30-03-2015 21:35
#1Facebook En İyi Silahlı Oyunlar

Günümüzde televizyonlarda ki şiddetin artması doğal olarak çocuklarımızı da şiddete yönetiyor. Silah oyunları da şiddet içermelerine rağmen oldukça rağbet görmekte. Bu oyunlar teknolojinin gelişmesi ile artık sosyal ağlarda da yaygın bir şekilde oynanmaktadır. Bizde size buradan yola çıkarak “Facebook En İyi Silahlı Oyunlar” için bir liste hazırladık.

Böceklere Ateş Aç: Senin bulunduğun yerdeki siperlere akrep böceklerin girmesini istemiyorsan onları öldürmelisin. Böcekler yavaş ama sayıları oldukça fazladır. Onlardan kurtulmanın bir yolunu bulmalısın.

Korkusuz Komando: Düşman ordularını yenmek için helikopterden atlayan kahramanımız bir ağaca takılıyor ve ordusunu kaybediyor. Tek başına kalan komandomuz düşmanla tek başına mücadele etmek zorunda. Hızlı davranarak onları vurması gerekiyor.

Sniper İle Vur: Oyunda gizlenmiş bulunduğun duvarın arkasından düşmanlarını üç kerede vurmalısın. Elindeki sniper sayesinde düşmanı dürbünle izleyerek anında vuracaksın ama tüfeği kullanmak biraz beceri istiyor.

Prensleri Vur: Elinde bir odun atıcı silah var. Senin yapman gereken ise biraz ötede duran tahta evlerin içinde bulunan ve sabit duran prens ile prensesleri vurmaktır.

Sonsuz Macera: Oyunda zombilere karşı tek başınasın ve onlar ile karşı karşıya geldiğin zaman onlara kimin daha güçlü olduğunu göstermek zorundasın.

Atak Takımı: Dünyayı robotlar ele geçiriyor ve robotların bu saldırısını durduracak tek takım atak takımdır. Bu takımın içinde sizde varsınız. Takım ile birlikte robotları alt edebilir ve o bölgeyi kurtarabilirsiniz.

Korkak Düşmanlar: Yıkık dökük bir evde bulunuyorsun ve buradan çıkabilmek için düşmanlarını öldürmelisin. Düşmanların çok korkak oldukları için seni hemen öldürmek isteyecekler. Onlardan daha hızlı davranıp onları öldürmelisin.

Korumaları Vur: Büyük bir mafya babasının vurulması gerekiyor. Mafya babasını öldürmeye gittiğiniz zaman karşınıza korumalar çıkacaktır. İşinizi yapabilmeniz için korumaları ortadan kaldırmanız gerekir. Tabii ki kendinizi vurdurmadan.

Görev Takımı: Sizin göreviniz en iyi zamanlama ile düşmanlarınızı ortadan kaldırmak. Düşmanlarınız siyah giyiyor ve size pusu kurarak size bir anda ateş etmeye başlayabilirler. Hızlı bir şekilde davranmanız gerekiyor.

Gerçek hayatınızda yapamadığınız işleri oyunlar sayesinde kolaylık yapabilirsiniz. Oyunlarda istediğiniz kahraman olabilir, düşmanlarınıza galip gelebilirsiniz. Yukarıda size tanıtmaya çalıştığımız “Facebook En İyi Silahlı Oyunlar” ile hayalini kurduğunuz kahramanı oynayabilirsiniz.

“Facebook En İyi Silah Oyunlar” kategorisindeki oyunlardan kendinize bir arşiv hazırlayarak bunları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
---------------------
SİNCE 2006

EMEKLİ MODERATÖR
Çılgın-Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Katılımcı Üye
Üyelik tarihi:
10/2012
Nereden:
TÜRKİYE
Yaş:
23
Mesajlar:
633
Konular:
47
Teşekkür (Etti):
61
Teşekkür (Aldı):
180
Ticaret:
(0) %
11-04-2015 11:19
#2
teşekkürler
---------------------
BOZKURTLAR ULUSUN ALLAH TÜRKÜ KORUSUN !

CcC Ülkücü Gençlik CcC

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler