THT DUYURU

chat
ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Zuckerberg Beğenmedim Butonu İçin Onay Verdi Mi?

AhmetHalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kadim Üye
Üyelik tarihi:
10/2014
Nereden:
-
Mesajlar:
5.087
Konular:
2012
Teşekkür (Etti):
844
Teşekkür (Aldı):
913
Ticaret:
(0) %
0
473
29-04-2015 22:06
#1
Facebook'un kurucusu Mark ZuckerbergFacebook'ta beğenmedim butonunun olması gerektiğini savundu. Senelerdir konuşulan beğenmedim butonu için yorum neden şimdi yapıldı? Bu Dislike butonunun hayata geçirileceğine bir işaret olabilir.Bu güne kadar Facebook'ta bir paylaşımı beğenirsek “Like” butonunu kullanabiliyorduk. Beğenmezsek bunu hiç tepki vermeyerek gösteriyorduk. Ya da altına bir yorum yazıyorduk. Elbette bu yeterince sağlıklı değil. Çünkü paylaşımın çok fazla insana ulaşmama durumu söz konusu. Paylaşıma hiç tepki gelmediği için beğenilmemiş yorumları yapılabilir ama belki de gereken boyutta bir kitleye ulaşamadı.


Facebook'ta devrim niteliğinde bir güncelleme olabilir. Facebook'a beğenmedim butonu eklenebilir. Facebook'un kurucusu beğenmedim butonuyla ilgili çok talep geldiğini ve insanları haklı bulduğunu bu nedenle de beğenmedim butonuyla ilgili gelen kullanıcı taleplerini değerlendireceklerini dile getirdi.


Yakın zaman içinde Facebook'ta beğenmedim seçeneğini görebilirsiniz. Zaten Facebook'un da dikkat çeken bir yeniliğe ihtiyacı var. Yoksa kullanıcı kaybetmeye devam edecek.
---------------------
Ya Al Bayrakla Şereflice Yaşarız,
Ya Kara Toprağa Düşer Şereflice Yatarız !

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler