THT DUYURU

chat
ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Facebook Messenger'a Oyun Daveti Özelliği Ekleniyor

Rèd-Kiit . - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Özel Üye
Üyelik tarihi:
07/2012
Nereden:
Realtek.exe
Yaş:
27
Mesajlar:
13.539
Konular:
4019
Teşekkür (Etti):
2491
Teşekkür (Aldı):
3701
Ticaret:
(0) %
0
457
20-05-2015 22:45
#1


Bu özellikle birlikte Facebook Messenger’ın daha aktif kullanılması planlanıyor.


İnternet piyasasına düştüğü ilk günden bu yana hız kesmeden büyüyen Facebook, farklı özellikleri bünyesine katmaya devam ediyor. Çalışmaların meyvesi olarak kullanıcıların daha özgür bir platforma takılmasını isteyen sosyal ağ devi, yaklaşık 50 uygulamayı (GIF animasyonu, video, ses gönderme gibi) Messenger’ın içerisine dahil etmiş ve olumlu geri dönüşler almıştı.

İnternette dolaşan söylentiye göre Facebook, bu özelliklerin yanına birde oyunları eklemeyi planlıyor. Zaten hali hazırda birçok formata ev sahipliği yapan Messenger’ın bu yeni özellikle birlikte tavan yapması bekleniyor. Konuyu yakından takip eden yabancı basında yer alan haberlere göre ise Facebook’un bu özelliği aktif etmesi aslında geç kalınmış bir hareket.


Messenger kullanıcılarının uygulamaya karşı pasif bir tavır sergilemesinden yola çıkarak özelliği canlandırmak isteyen Facebook’a geri dönüşler hangi yönde olur bilinmez. Fakat konu başlığının ‘oyun’ olduğu düşünüldüğünde kötü gidişatın yönünü değiştirecekleri kesin gibi.
--------------------- Ben Müslümanım ve benim dinim mükemmel.Eğer bir hata yaptıysam beni yargıla, dinimi değil.


]

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler