THT DUYURU

chat
ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

/ En Çok Oynanan 10 Facebook Oyunu

'RuLing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kıdemli Üye
Üyelik tarihi:
02/2015
Mesajlar:
2.735
Konular:
1309
Teşekkür (Etti):
736
Teşekkür (Aldı):
895
Ticaret:
(0) %
0
640
01-06-2015 07:45
#1
10- Trivia CrackArkadaşlarınızla veya farklı insanlarla bilginizi yarıştırdığınız Trivia Crack'in aylık kullanıcı sayısı 10 milyon. Oldukça eğlenceli olan oyun belli bir zaman sonra bağımlılık yapıyor.

9- Clash Of ClansKlan sistemine bağlı bir strateji oyunu olarak tanımlayabileceğimiz Clash Of Clans çok kısa bir sürede aylık 10 milyon kullanıcı bandını aşmayı başardı. Oyun içindeki aktiviteler zamana bağlı olduğu için sürekli oyunun başında olmak gibi bir derdiniz olmuyor bu yüzden de oyuncular arasında tutuldu diyebiliriz. Farklı insanlar bir araya gelip oluşturduğunuz ittifak ile fetihler yapıp yeni yerler elde ederken bir yandan da ana üssünüzü geliştiriyorsunuz.

8- Hay DayFarmVille benzeri bir çiftlik oyunu olan Hay Day'in aylık kullanıcı sayısı 10 milyon.

7- Farm Heroes SagaAynı cins meyveleri bir araya getirip toplama mantığı ile işleyen oyunun aylık kullanıcı sayısı 10 milyonun üzerinde. Oyun; bir çok popüler facebook oyununa imza atan King Game imzalı.

6- Criminal CaseYaş fark etmeksizin oynanan oyunlardan biri olan CC hidden object game (gizli nesne bulma) oyunu. Belli bir hikaye üzerinde ilerleyen oyun farklı mekanlarda çok iyi gizlenmiş nesneleri bulmanızı istiyor. Tabi bu o kadar da kolay değil. Oyunun aylık kullanıcı sayısı 10 milyonun üzerinde.

5- Subway SurfersÇıktığı ilk günden beri çok sevilen Subway Surfers'ın aylık kullanıcı sayısı 11 milyon. 3 şeritli bir tren yolunda ilerlerken engelleri sağa, sola kaçarak, zıplayarak veya kayarak aşmaya çalıştığınız oyun gerçekten de bağımlılık yapıcı.

4- Pet Rescue SagaYine King Game'in çok sevilen oyunlarından biri olan Pet Rescue Saga, Farm Heroes Saga ile aynı mantıkta olan eşleşme üzerine kurulu bir oyun. Aylık kullanıcı sayısı 11 milyonun üzerinde.

3- 8 Ball PoolRastgele seçilen online oyuncular ile eşleşerek oynanan bir bilardo oyunu olan 8 Ball Pool oldukça zevkli bir oyun. İster pratik modunda tek başınıza isterseniz canlı rakiplere karşı oynayabildiğiniz bu bilardo oyununda turnuvalara katılıp yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Oyunun aktif olarak oynayan kullanıcı sayısı 11 milyonun üzerinde.

2- Dragon CityÜlkemizde çok tutulmasa da ejderha besleyip, dövüştürdüğünüz bu oyun dünyada oldukça popüler. Sanal hayvan benzeri bir yapısı olan oyunun aylık kullanıcı sayısı 12 milyon.

1- Candy Crush Saga50 milyonun üzerinde oynayıcısı ile tüm zamanların en çok oynanan oyunu olan Candy Crush bağımlılığı en yüksek oyun. Başlayanın bırakamadığı, oynamayanların ise davetlerinden bıktığı oyun popülerliğini çıktığı günden yana koruyor.

Mynet Çanak OkeyVe tabi milli oyunumuz diyebileceğimiz Okey'in lideri; Mynet Çanak Okey. Aylık 2 milyon üstünde kullanıcısı olan Mynet Çanak Okey, tabletten, cep telefonundan ve pc'den stabil oynanışı ile bir çok türk facebook kullanıcısının vazgeçilmezleri arasında.

---------------------
The End

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler