THT DUYURU

chat
ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Facebook, ''See First (ilk kez gör ya da ilk gör) Özelliğini Test Etmeye Başladı

Quinones - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yaşayan Forum Efsanesi
Üyelik tarihi:
10/2008
Mesajlar:
13.573
Konular:
5647
Teşekkür (Etti):
1331
Teşekkür (Aldı):
3585
Ticaret:
(0) %
0
719
24-06-2015 00:25
#1


Facebook, kullanıcılara yeni deneyimler sunmaya ve sistemini farklı yeniliklerle geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene bazı sayfaları ve kişileri arkadaş listenizden çıkarmadan, sessize alma özelliği sayesinde haber kaynağınızda görmemenizi sağlayan Facebook, şimdi de ''See First (ilk kez gör ya da ilk gör)'' özelliğini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Facebook tarafından test edilmeye başlayan özellik sayesinde, arkadaş ya da sayfaları takip etme menüsünde karşınıza çıkan ''See First'' kısmını seçtiğiniz zaman, o kişinin ya da sayfanın haberlerini, gelişmelerini gözden kaçırmamanız, sürekli olarak haberdar olmanız için haber kaynağınızda her zaman en üstte görülecek.

Dediğim gibi özellik, şu an test aşamasında. Yani kullanıcılara sunulmuş değil. Konuyla ilgili Facebook tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmiş; '' Facebook olarak hedefimiz, her zaman kendimizi ve sistemimizi geliştirmek. Çalışmalarımız da bu yönde. Şu sıralar seçtiğiniz kişi ya da sayfaları, haber kaynağınızda ön plana çıkaracak bir yeniliği test etmekteyiz.''

Şu an test aşamasında olan ''See First'' özelliğinin ne zaman hazır olacağı ve kullanıma sunulacağı hakkında henüz Facebook tarafından verilen bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: TechCrunch


Etiketler: facebook, facebook see first, facebook ilk kez gör, test, beta, yenilik, tht, turkhackteam
---------------------
Emekli Orgeneral ( ÜDY Üyesi )

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler