THT DUYURU

chat
takipci
Seçenekler

Facebook'un Yeni "Your Year" Özelliği, Kötü Hatıralarınızı Görmemenizi Sağlayacak

kenzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderasyon Lideri
Üyelik tarihi:
12/2010
Nereden:
Trondheim
Mesajlar:
8.550
Konular:
1467
Teşekkür (Etti):
3831
Teşekkür (Aldı):
2699
Ticaret:
(0) %
0
439
17-12-2015 22:10
#1


Facebook'un her sene kullancılarına sunduğu Your Year uygulaması yeni bir özelliğe sahip oldu. Bu özellik ile istemediğiniz hatıralarınızı filtreleyebileceksiniz.

Senenin sonuna doğru yaklaşmamızla birlikte sosyal paylaşım siteleri de dahil tüm internet alemi, 2015 senesinin nasıl geçtiğine, bu sene içerisinde neler yaşandığına, neler kazandığımıza ve kaybettiğimize dair birşeyler hazırlıyorlar. Bu gibi olayların içerisinde olmayı ve kullanıcılarına eski günleri çok hatırlatmayı seven Facebook, her sene olduğu gibi bu sene de kullanıcılarına 2015 senesini hatırlatacak bir uygulama sundu. Her sene sonu devreye sokulan Your Year isimli bu uygulama, yeni özellikleri sayesinde diğer senelere oranla bu sene biraz daha az sinir bozucu şekilde kullanıcılara sunulacak.

Your Year'ın yeni özelliği, uygulamanın sizlere geçirdiğiniz senede bulunan hatıraları sunmadan önce "edit" seçeneğini sunması. Bu seçenek sayesinde uygulama ile göreceğiniz fotoğrafları ve anıları kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Böylece uygulama ne sinir bozucu hale geliyor, ne de başkalarıyla paylaşırken onlara hoşlanmadığınız bu anıları göstermek zorunda kalıyorsunuz. Facebook'un bu tarz uygulamalarda bizlere de seçenek sunması oldukça hoş.Kaynak: TheVerge

---------------------

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler