THT DUYURU

Seçenekler

Fortnite İnşa Etme Taktileri

'Börteçine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Üyelik tarihi:
02/2016
Nereden:
google
Mesajlar:
6.299
Konular:
1600
Teşekkür (Etti):
204
Teşekkür (Aldı):
1441
Ticaret:
(0) %
0
1541
23-02-2020 13:02
#1


İlk olarak, daha hızlı bina yapmak için bilgisayardan giriyorsanız, bina seçenekleri tuşlarınızı fabrika ayarlarına aldığınızdan emin olun. Konsol üzerinden giriyorsanız, kontroller menüsü ekranındaki Combat Pro ayarlarını kullanabilirsiniz.

Rampalar ve katlar gibi kolay binaların konumlandırılması, ortamları daha serbest hareket ettirmenize olanak verecektir. Yeni dağlara tırmanabilir veya kolaylıkla göllerde koşabilirsiniz.

Bir rakiple karşı karşıya geldiğinizde duvarları veya basit rampa ayarlamak tüm savaşı etkileyebilir. Her şey yüksek zemini yakalamak ve korunmak için.

Tüm binaları yıkmayı yada kaynak için bütün bir ormanı kesmenizi tavsiye etmiyorum. bölgeler arasında hareket ederken ağaçları, paletleri, arabaları ve duvarları yıkma alışkanlığı edinin.

Eğer bilinmeyen bir alandan vuruluyorsanız, alanı tamamen çevirin ve kendinizi duvarlara dayayın, kendinizi korumanın ve yüksek zemin kazanmak etmek yukarı doğru inşa etmek en iyi seçenektir.


Rakiplerde birisi acelesi olan bir bina inşa ederse, zayıf bir noktaya sahip olma ihtimali çok yüksektir. Destekleyici bir binaysa sahip olmayan bir rampa veya platforma bakın.Onu yıkabilirseniz ona bağlı binaların hepsi yıkılacaktır.

.
---------------------
Adalet ölünce soytarılar kral olurmuş
- Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler