THT DUYURU

Seçenekler

Ana üs durum raporu - 3.03.2020

'Börteçine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Üyelik tarihi:
02/2016
Nereden:
google
Mesajlar:
6.299
Konular:
1600
Teşekkür (Etti):
204
Teşekkür (Aldı):
1441
Ticaret:
(0) %
0
1445
03-03-2020 14:01
#1KOZMETİKLER - KIYAFETLER VE SIRT SÜSLERİ!

Ana Üs'teki Dolabım sekmesinde sizi karşılayan kıyafetler ve sırt süsleriyle hem savaşın hem de tarzınızı oluşturun ! Hemde, Ana Üs'teki Dolabım sekmesinde oluşturduğunuz değişiklikler artık Battle Royale'dekinden ayrı olarak kaydolacak; yani, iki modda değişik içerikler kullanabileceksiniz.


PEKİ BU KIYAFETLER VE SIRT SÜSLERİ NASIL ÇALIŞACAK?

Artık Battle Royale'de sahibi olduğunuz kıyafetler ve sırt süslerinden istediğinizi Dünyayı Kurtar'daki Dolabım sekmesini seçerek karakerinize giydirebileceksiniz.

DAHA AZ NADİRLİKTE BİR KIYAFET Mİ GİYİMEK İSTİYORSUNUZ? O İŞİ DE ÇÖZDÜK!

Artık, karakterinizle aynı nadirlikte olan kıyafetleri kullanmak gibi bir zorunluluğunuz olmayacak. Açtığınız tarzlar içinden istediğinizi kullanabileceksiniz. Yani, Kurtarma Eri Ramirez gibi 5. Aşama'da Efsanevi bir karakteriniz varsa, onun daha az bir nadirlikteki yada aşamadaki herhangi bir tarzını Dolabım'dan kullanabileceksiz.

KOMUTANINIZIN KENDİ TARZINI MI SEVİYORSUNUZ?

Komutan olarak seçtiğiniz karakterin ve sırt süsünün varsayılan tarzı her zaman Dolabım'da kullanılabilen ilk içerik tarzı şeklinde duracak. Kahraman diziliminde değişiklik yaptığınızda varsayılan görüntünüzde de değişecek; sebebi ise iki farklı karakter birbirinin aynısı olması mümkün değil.

DEĞİŞKEN KOZMETİKLER NE OLACAK?

Ana Üs değişken kozmetikleri desteklemek için hâlâ seri bir şekilde çalışıyor. Bazı değişken içerikler Dünyayı Kurtar ile rastgele bir şekilde uymadığı için bu özelliklerini kaybediyor; bunlara örnek verirsek Fırtına Avcısı ve onun Sırt Radarı sırt süsünü örnek olabilir. ama, mümkün olan yerlerde değişkenlik özelliğinin Dünyayı Kurtar mekanikleriyle uyabilecek şekilde çalışmasını biz de istiyoruz.


---------------------
Adalet ölünce soytarılar kral olurmuş

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler