THT DUYURU
Forum Hakkında Forum hakkında her türlü sorun, öneriler ve yardım.

Seçenekler

Türk Hack Team 'e Bağış Yaparak Destek Olabilirsiniz.

Baysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Genel Sorumlu
Üyelik tarihi:
10/2012
Mesajlar:
15.168
Konular:
869
Teşekkür (Etti):
553
Teşekkür (Aldı):
5301
Ticaret:
(0) %
0
2374
4 Hafta önce
#1
Kıymetli Türk Hack Team ailesi,

malumunuz olduğu üzere Türk Hack Team 18 yıldır kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Türk Hack Team bir forum olmanın yanı sıra hepimize aile ortamı oluşturmuştur. Bizim bu forum için, üst düzey yönetim ve admin kadrosu olarak öncelikli gayemiz taşıdığımız bu kutlu sancağa halel getirmemek, bizlerden devralacak yöneticilere ise ileri taşınmış bir vaziyette teslim etmektir.

Artık forumda etkinliklerin arttığı bir döneme giriyoruz. Cyber league sonrasında faal hale getirmek üzere hazırlanmış projelerimiz mevcut. Bu durumda sosyal sorumluluk projelerimizin, forum içi etkinliklerimizin ve benzeri faaliyetlerimizin artması direkt olarak maliyeti etkilemektedir. Platformun güçlü bir sunucuda olması zorunluluğu da maliyeti katlamaktadır. Ne yazık ki bu maliyetler forumun gelirleri karşısında ezici bir üstünlüğe sahip. Türk Hack Team hiç bir zaman ticari amaç gütmemiş ve kimsenin gelir kapısı olmamıştır, bilakis masrafları kurulduğu günden itibaren üst düzey yöneticiler tarafından karşılanmaktadır.

Ancak etkinliklerimizin artacağı bu dönemde sizlerin bağışlarına ihtiyaç duyuyoruz. Türk Hack Team'in yarışa daha güçlü devam edebilmesi, her zaman olduğu gibi hepimize bu muhteşem ortamı daha güçlü bir şekilde sunmaya devam edebilmesi için aşağıdaki hesaplardan birine bağış yapabilirsiniz.BTC:
Alıntı:
3BBYexVsLNVqv6auo9tN4HVSbozoStT4GC

ETH VE USDT

Alıntı:
0xf939A0e5a2091F37E7CCF28354109CCdAEE10E3f

Yapılan bağışlara beyt-ül mal gözüyle bakılacak ve tamamı forum için harcanacaktır. Toplam bağış tutarını bu konu altından açıklayacağız.

Selam ve muhabbetle.
---------------------
Ayağın topal olsun, yüreğin olmasın lenk !İstek, öneri ve şikayetleri yalnızca özel mesajdan alıyorum.

Ban itiraz hattı ve diğer konular: [email protected]
Vip: [email protected]

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler