THT DUYURU


Forum Kuralları THT topraklarına ayak bastıktan hemen sonra, bu bölümden forum kurallarını okuyunuz.

Seçenekler

Forum Kuralları

Arsenik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Emektar
Üyelik tarihi:
05/2002
Mesajlar:
1.408
Konular:
55
Teşekkür (Etti):
345
Teşekkür (Aldı):
1868
Ticaret:
(0) %
0
92731
01-07-2017 17:09
#1
FORUM KURALLARI


1- Forumda yazılan mesajlardan mesaj sahibi forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
2- Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
3- Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Çerkez, Zenci, Hint, Arap, Çingene, Roman, Rus, Göçmen gibi.)
4- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
5- Yorum amacı taşımayan salt siyasi ve propaganda amaçlı tüm mesajlar kesinlikle yasaktır.
6- Her türlü taciz edici yazı yasaktır.
7- Forumdaki mesajların tümünün büyük harflerle yazılması yasaktır.
8- Forum içerisinde her türlü reklam faaliyeti içeren konu-mesaj yasaktır.
9- Konu ve mesajlarda sayfa yapısını bozacak, sayfanın açılışını yavaşlatacak sayıda resim kullanımı yasaktır. Aynı yasak video paylaşımı içinde geçerlidir.
10- Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan konu ve mesajları silme-değiştirme hakkına sahiptir.
11- Forum kurallarına veya Turkhackteam misyonuna aykırı haraket eden üyelerin üyelikleri forumdan geçici yada kalıcı olarak yasaklanabilir.
12- Burada yer verilmeyen bazı özel kategori kuralları, söz konusu kategori içerisinde ayrı bir şekilde yöneticiler tarafından belirtilebilir.
13- Yasal sebeplerden dolayı hiçbir üyeliğin forum üzerinden tamamiyle silinmesi söz konusu olamaz, talebe göre üyelik aktivasyonsuz konuma getirilebilir. Daha fazla detay için Tıklayın
14- Telif hakkı içeren mp3, film, program, oyun paylaşımı yasaktır.
15- Digitürk, lig tv/beinsports, tivibu, dsmart gibi yerli platformların maç-film yayınlarının illegal izlenmesiyle ilgili mesajlar, link verilmesi gibi faaliyetler yasaktır.
16- Kredi kartı hırsızlığı, kredi kartı bilgisi satın alma, çalıntı kartlarla alışveriş yapma, paypal dolandırıcılığı, banka hesabı ele geçirme gibi faaliyetler yasaktır. Sahte kimlik, para, evrak gibi konular yasaktır.
17- Atatürk'e, devlet büyüklerine hakaret etmek yasaktır.
18- Wolfteam oyun hack-hile konularında paylaşımlar yapmak yasaktır.
19- Forum içerisinde kişisel bilgilerin paylaşılması yasaktır. (İsim soyisim - telefon numarası, fotoğraf v.s.)
20- Fatih projesi kapsamındaki akıllı tahta v.b uygulamalar ve E-Okul, KYK internet erişimi ilgili hack faaliyetleri yasaktır.
21- Siyasi konularla ilgili sohbetler yasaktır. Uyarıya rağmen siyasi konular açan veya mesaj yazan üyeler kademeli olarak sırayla 1 - 3 - 15 gün ceza alacaktır, bu tür paylaşımlara devam etmesi halinde üyeliği sınırsız ceza alacaktır.
22- Forum hakkında kategorisine alakasız konular açmak, geyik içerikli mesajlar yazmak uyarısız ceza sebebidir. (Ceza süresi ilk ihlalde 1 gün, ikinci ihlalde 15 gün, devamında süresizdir)
23- Vbulletin kategorisinde crack-null vbulletin dosyalarının paylaşımı yasaktır.
24- Forum içerisinde ticari faaliyetler, mal-hizmet alım satım işlemleri yasaktır.
25- Telif hakları nedeniyle Karikatür paylaşımlarının tümü yasaktır.

Forum içerisindeki program paylaşımları ve üyelerin birbirlerine teamviewer-ammy gibi programlarla yardım etmesi YASAKTIR. Aksi durumlarda TURKHACKTEAM oluşacak zararlardan sorumlu değildir.

Turkhackteam Misyonu

Turkhackteam misyonu, turkhackteam faaliyetlerinin hedef ve sınırlarını belirleyen özel kurallardır. Misyona sadece üyeler değil aynı zamanda admin ve diğer yöneticilerde uymak yükümlülüğündedir.

Turkhackteam misyonunun temelinde; Türk sitelere hiçbir teşebbüste bulunmamak diğer siteler için ise sistemi bozmamak, kalıcı hasar vermemek gibi şartlar yer alır.

Türk milletine, vatanımıza, devletimize, devlet büyüklerimize yapılacak olan yurtdışı kaynaklı olumsuz faaliyetlerde ise misyon dışına çıkılması söz konusu olabilir. Özellikle pkk-fetö terör örgütü propogandası yapan terörist siteler için misyona uyulma zorunluluğu yoktur, bu tür sitelere her türlü zararlı, yıkıcı faaliyette bulunmak serbesttir.

Misyon ile ilgili diğer detaylar için;

TurkHackTeam Misyon

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

Son güncelleme tarihi: 18 Ocak 2021
--------------------- Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilal!
Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helal.
Ebediyen sana yok, ırkıma yok izmihlal.
Hakkıdır, hür yaşamış bayrağımın hürriyet;
Hakkıdır, Hakk’a tapan milletimin istiklal.
Konu Admin tarafından (18-01-2021 16:57 Saat 16:57 ) değiştirilmiştir.
VITALLION, Black-Leonx', Hisoka*, BÖKE, ᴄʀᴜᴇʟ, DIKKAT KIBRISLI, Dragovich, waryota2, HACKERTHT, 'MTG, -BRAVE-, Zeccry, TheNightMare7, TheUltraMonster, ByZehirx, Mr. Immortal, Wolfleondarker, RedWaltz, qwer954, Rospovà, Delta Force, ByBaggins, JonnieBrofer, Niqqard, erysngl, TheRAM, DefacerTaki, dtroyer45, RageUnseen, ANTROPİ, vahcet12, Pwdec, Coolkinq12, esmersz, BrainHackZ, xXDieForGameXx, BlackShad0w, TheSenius, THE AVANGER, sbcNN, MikoReis7, gharmori, akifkingg123, 'Warrior, AccoStolen, Assender, Nsclkkl, AseLx, StringingStroke, craver_hakan, Fist, Emre160703, REDCLOCK, RootCoder, OxSALTANATxO, lawliet0000000, avcimertb, Dark Wolf, cebrail85, AcarAlpBEY, Ulak3, Titinoz, D4D4S, 88M3HM3T88, ZencirHan, The Darkness, SiyahKodcu, Azenis, kirtan, mortalanqel22, masterlordd, deragless, Ahmet0172, D3DS3C, GoekBir, MrOzan, batuhankaraoglan, NoteBox, hackkode, atahack, Altıok, MEMO_baba, RazerCore, k3~, Mamy19o7, BlueSomer, BigboySamet, 1923YAFES, D34dm4n, ARES AFFETMEZ, Z3U5tr, DreaT, 26SkyWalker26, h4ck3r45, firehackturk, tongdash, Edros Detretus, Epesus, EfsaneHacker21, Forceblack, TheUserTM, EliteBear, Krypt0n, Shadow QQ, WhiteRookie, eskim, ForeverTURKEY89, EfeTR, ATABÖRÜ, Rhyme97, ĸaraтay creaтιve, caner007, shadowmoon, Rick Grimes, khpsn41, WronQExecutive, WiappLe, bordoo1, PASALII, KORSAN HACK, alpertech, Dèfacer, ardax76, legendgolge, SessizKalpler, PoweRWarriOR, S1NYOR, ByKamoxTR, Ƴαĸαмoz1Յ1Գ, radxray, BOZKURTCLAY, wαɴderѕ, NOVA, Alp Bey, CyIsPower, yilgorzorlu, LujiaN, Uthoriel, StatelyWash44, EfEnd, VatanSeverTurks, CYANİD, Snock0Boog, 00GreeNPeaRL13, MertElmaszXFX, AstraRooter, oguz111222, niyazik, Malwar3, bruce27 and 435 others Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler