İPUCU

Garip Olaylar(16+) Hiç başınıza ağzımızı açık bırakacak garip bişeyler geldi mi.¿ Buraya yazın.

Seçenekler

Garip Duygular içindeyim ?

recep0992 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Konular:
2
Teşekkür (Etti):
4
Teşekkür (Aldı):
0
Ticaret:
(0) %
13-06-2017 23:34
Garip Duygular içindeyim ?
Yaklaşık 2-3 senedir herşey boş geliyor halam hasta nenem aynı şekilde geçen gün tam evden çıkacağım halam hastalanmış

Ev mustakil bahçeli yanda kalıyor halam la nenem neyse tam giderken hastalanmış bana 112 yi ara dediler saçma saçma şeyler düşünüyorum

Umursamaz birşey oldum sokakta oynadığım arkadaşlarımdan biri öldü içimden üzülmek dahi gelmedi komşumuz vefad etti cenazesine bile gidemedim yani o duyguyu anlatamıyorum

garip birşey kimse umrumda değilmiş gibi ölenlere üzülmüyorum , birine birşey oluyor takmıyorum nedendir acaba ?
Konu 'Adige tarafından (18-06-2017 01:38 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.
Mahusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Nereye
Konular:
15
Teşekkür (Etti):
56
Teşekkür (Aldı):
3
Ticaret:
(0) %
17-06-2017 06:20
Bu dediğin bende de var. Yıllardır hemde. Hic uzulmem tepki veremem, sok olmam, çoğu şeyi hissetmem. Amcam vefat etmişti, herkes aglarken ben bi damla gozyasi dokemedim. Ama babamin bir kosede oturup hickira hickira agladigini gorunce yuregim parcalandi saatlerce agladim babam 80yasinda, hayatinda bir suru ciddi hastalik gecirdi, ve o gun ona bir sey olacak diye ve de o benim her seyim nasil uzulur boylesine diyerek cok agladim. Kisisine gore o. Üzülmemek iyi aslında, gidip başkalarını teselli edebilirsin. Ama o hissetmedigin duygular ileride misliyle hissetme olarak çıkıyor.
Bi de soyle bir teorim var, allah bize bu kalbi hissedelim diye verdi, sevelm uzulelim vs diye, biz bu duygulari kapata kapata yasamaya yasamaya allah kalbin bu islev gorevini bizden aliyor. Tabi bu benim dusuncem ve benim yasadiklarimdan yola cikarak diyebileceklerim
The Ever Lost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Konular:
1
Teşekkür (Etti):
15
Teşekkür (Aldı):
2
Ticaret:
(0) %
17-06-2017 06:22
Aynısı bende de var kardeşim. Neden olduğunu ve bir çözüm yolu halen bulamadım.
cCcZibidyy41cCc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Kocaeli
Konular:
35
Teşekkür (Etti):
52
Teşekkür (Aldı):
31
Ticaret:
(0) %
17-06-2017 06:37
Hayata sadece olduğu gibi bakarsanız yanılırsınız bende anlattığınız gibiydim herşeyi ama herşeyi salmıştım aynaya bilebakmaz olmuştum güzel bi yaz sabahında önce kuaföre sonra alışverişe sonrada kendime bişeyler ısmarlamaya gittim daha sonrasında sahilde tek başıma otururken aslında yerde ki çimenin sadece ot olmadığını ağacın sadece dalları yaprakları olan bir odun olmadığını insanların hep bir gaye ve amaç içinde olduğunu dünyada ki tüm insanların farklı farklı acıları ve sevinçleri olduğunu düşündüm. Sonra derin bir nefes aldım ve hala yaşıyorum öyleyse hiç birşey daha bitmedi şükür inanan insanlarız öyleyse gelen herneyse şükür dedim. Yürümeden bir yere gidemeyeceğimizi düşünmeden bulamayacağımızı çabalamadan hiç bir işe yaramadığımızı fark ettim ve hayattaki herşeye daha fazla anlam yüklemeye başladım sanırım işte o zman hayatı anladım şüpheciliği inancı inanmamayı sevmeyi sevebilmeyi umursamayı öğrendim inanmazsınız o günden sonra saatlerce çevreyi izleyerek aslında her yaratılanın ve beşeri olan herşeyin bu dünya için bir anlamı olduğunu tek tek düşündüm herşey gözüme daha güzel sempatik pozitif görünmeye başladı aynaya baktığımda yüzümdeki mutluluğa ben bile inanamadım işin özeti düşünün, anlayın ve nefes aldıkça yaşamaya çalışın.
---------------------
Gölgede oturanın gölgesi olmaz.
The Stalker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Konular:
12
Teşekkür (Etti):
55
Teşekkür (Aldı):
14
Ticaret:
(0) %
17-06-2017 07:20
Yalnız değilmişim bendede var.
BlackWolfs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Nereye Bre?
Konular:
32
Teşekkür (Etti):
4
Teşekkür (Aldı):
16
Ticaret:
(0) %
17-06-2017 07:26
Hayat Hep Boş Ve Boş Kalacak Bu Zamanda Paran Varsa Kralsın Yoksa Kölesin Hayat Bu
--------------------- İnanmak, düşünmekten kolay. Bu yüzden, düşünenden çok inanan var.

▂▃▅▆▇██______ATATÜRK'ÜN_____██▇▆▅▃▂▂
█▀▀█┼█▀█▀█┼█▀▀█┼█▀█▀█┼█┼┼█┼█▀▀█┼┼█┼┼█
█▀▀█┼┼┼█┼┼┼█▀▀█┼┼┼█┼┼┼█┼┼█┼█▀▀▀█┼█▀█
█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█┼┼█┼┼▄█▄┼┼█▄▄█┼█┼┼┼█┼█┼┼█
▂▂▃▅▆▇██____ASKERLERİYİZ____██▇▆▅▃▂▂
recep0992 Teşekkür etti.
Wiz Khalifa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
WizLanda
Konular:
117
Teşekkür (Etti):
20
Teşekkür (Aldı):
329
Ticaret:
(0) %
17-06-2017 07:46