THT DUYURU

Garip Olaylar(16+) Hiç başınıza ağzımızı açık bırakacak garip bişeyler geldi mi.¿ Buraya yazın.

chat
Seçenekler

Paranormal bir olay !

jGozluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Nereden:
Russia
Konular:
102
Teşekkür (Etti):
519
Teşekkür (Aldı):
582
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:34
Paranormal bir olay !
Herkese Selamün Aleyküm sizlere belki derdime ortak olup dinlersiniz diye anlatacagım

İki gün önce evde video cekerken ve videoda bir oyun videosudur 1 saat boyunca kamerayı acıp video cekecektim o sıradada oturdugum yerin arkasındada pencere var yani pencere arkamda duruyor pencereyi açmıştım başlamadan önce yani oyuna perdeyide yana actım geçtim oturdum o sıradada saaat 22:03 geçiyodu sadece baktıgım o kadardı videoya başlarken o saati işte kamerayı ilk ayarlıyordum ayarladıktan sonra kapattım işte kamera cekiyordu videoya başladım o sırada devam ediyor video ve 1 saatlik videoda hiç birşey ses felan duymadan sadece kendi sesimi duymaya başlıyorum ama oyunun sesinden anlamıyorum bunu derken bile emin degilim yanlış olmasın kulaklıgı bıraktım gidip su icecektim o kadar cekilirse video geçtim suyu aldım kapıyı açtım pencere önümdeydi ve kücücük bi yeren bir beyaz üstlü birisini gördüm ama sacı yoktu yüzünü bile bilmiyordum gri birşeydi o sıradada korkudan su pc dökültü ama nasıl döküldü elim titriyerek pc o sırada klavyesi gitti bende korkudan teprenemiyodum bir an bagırma sesi geldi sadece duydugum buydu sonrasını hatırlamıyorum o sırada bunu annem anlatıyor annemin dedigi biz damda duraraken beyaz birşey belirleniyor ama benim o sırada gri gördügüm birşeyi anlamadım sonra anlatmaya devam ediyor bekliyor bakıyor bir an yok olmuyor sadece bi evin arkasının orada durup yok oluyor annem o hızlı aşagı ınıyor ve o sırada görüp annem beni kaldırıyor o sırada bayıltmaktan belirli bir saat geçtikten sonra kalkıyorum ve ilk aklıma gelen şey korku anneme sarılıyom 2 saat boyunca kalkamıyorum sonradan dilim uyuşuyor ve pc geçip bakmakta duruyom klavyeyi o sırada degiştiriyodum videoya bakıyorum videodaya korku içinde bakıyorum o sırada o videoda editlenirken videonun tamamını izleyip arkadaki penceredeki kameraya bakıp o görülen birşeyin yüzünü tam görüyorum ve yüzünün nasıl oldugunu eger istiyorsanız bir sembol gibi bir yüzü vardı gözleri veya bir agzı yoktu ve saçları yoktu bana bakıyordu o an ve videoyu kapattım korkudan devamını izliyemiyorum
Rootcmd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Nebula
Konular:
239
Teşekkür (Etti):
113
Teşekkür (Aldı):
865
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:38
Kardesim sembolu cizip atabilirsen yorumlayabilirim
---------------------
"İnsanın özgürlüğü istediği her şeyi yapabilmesinde değil, istemediği hiçbir şeyi yapmak zorunda olmamasındadır."

clown03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Tokyo
Konular:
131
Teşekkür (Etti):
151
Teşekkür (Aldı):
225
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:39
halüsinasyon görmüş olabilirsin ve o videoyu paylaşmanı isterim youtube vs. bir yerde merak ettim doğrusu :/
---------------------
“Ama insanın büyük şeyler başarabilmesi için küçük işlerden başlaması gerektiği hep söylenmez miydi?”

~Wulf Dorn

VATAN SAĞ OLSUN
Yardımsever
Nereden:
Russia
Konular:
102
Teşekkür (Etti):
519
Teşekkür (Aldı):
582
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:39
Ciziyorum şuan ama biraz basit cizim olabilir
GroMsx125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
T U R K E Y
Konular:
312
Teşekkür (Etti):
458
Teşekkür (Aldı):
428
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:40
Ben yorumları okumaya geldim, akşam akşam şimdi hoş olmaz bunu okumak.
---------------------
Kod:
"O kâfirlere de ki: “Yenileceksiniz ve cehenneme sürükleneceksiniz. Orası ne kötü bir yataktır.” (3/Âl-i İmran 12)" @kalipsotr @soguttun @ul4nadmin @fun4tech @trmodteam
Rootcmd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Nebula
Konular:
239
Teşekkür (Etti):
113
Teşekkür (Aldı):
865
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:40
Alıntı:
jGozluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ciziyorum şuan ama biraz basit cizim olabilir
Hem sembolu hemde gordugun o varligi ciz
---------------------
"İnsanın özgürlüğü istediği her şeyi yapabilmesinde değil, istemediği hiçbir şeyi yapmak zorunda olmamasındadır."

Yardımsever
Nereden:
Russia
Konular:
102
Teşekkür (Etti):
519
Teşekkür (Aldı):
582
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:41
Canın sagolsun binbaşım sonra okursun <3
ZencirHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Türkistan
Konular:
10
Teşekkür (Etti):
29
Teşekkür (Aldı):
7
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:41
Alıntı:
jGozluk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese Selamün Aleyküm sizlere belki derdime ortak olup dinlersiniz diye anlatacagım

İki gün önce evde video cekerken ve videoda bir oyun videosudur 1 saat boyunca kamerayı acıp video cekecektim o sıradada oturdugum yerin arkasındada pencere var yani pencere arkamda duruyor pencereyi açmıştım başlamadan önce yani oyuna perdeyide yana actım geçtim oturdum o sıradada saaat 22:03 geçiyodu sadece baktıgım o kadardı videoya başlarken o saati işte kamerayı ilk ayarlıyordum ayarladıktan sonra kapattım işte kamera cekiyordu videoya başladım o sırada devam ediyor video ve 1 saatlik videoda hiç birşey ses felan duymadan sadece kendi sesimi duymaya başlıyorum ama oyunun sesinden anlamıyorum bunu derken bile emin degilim yanlış olmasın kulaklıgı bıraktım gidip su icecektim o kadar cekilirse video geçtim suyu aldım kapıyı açtım pencere önümdeydi ve kücücük bi yeren bir beyaz üstlü birisini gördüm ama sacı yoktu yüzünü bile bilmiyordum gri birşeydi o sıradada korkudan su pc dökültü ama nasıl döküldü elim titriyerek pc o sırada klavyesi gitti bende korkudan teprenemiyodum bir an bagırma sesi geldi sadece duydugum buydu sonrasını hatırlamıyorum o sırada bunu annem anlatıyor annemin dedigi biz damda duraraken beyaz birşey belirleniyor ama benim o sırada gri gördügüm birşeyi anlamadım sonra anlatmaya devam ediyor bekliyor bakıyor bir an yok olmuyor sadece bi evin arkasının orada durup yok oluyor annem o hızlı aşagı ınıyor ve o sırada görüp annem beni kaldırıyor o sırada bayıltmaktan belirli bir saat geçtikten sonra kalkıyorum ve ilk aklıma gelen şey korku anneme sarılıyom 2 saat boyunca kalkamıyorum sonradan dilim uyuşuyor ve pc geçip bakmakta duruyom klavyeyi o sırada degiştiriyodum videoya bakıyorum videodaya korku içinde bakıyorum o sırada o videoda editlenirken videonun tamamını izleyip arkadaki penceredeki kameraya bakıp o görülen birşeyin yüzünü tam görüyorum ve yüzünün nasıl oldugunu eger istiyorsanız bir sembol gibi bir yüzü vardı gözleri veya bir agzı yoktu ve saçları yoktu bana bakıyordu o an ve videoyu kapattım korkudan devamını izliyemiyorum
Çok küçükken (9-10) babamın odasına gittiğimde aynı senin dediğin gibi beyaz çarşaflı bir kadın vardı babamın saçını okşuyordu. (Yatak odasında oldu bu olay) Korkudan içeriye kaçıp geri geldim. Geldiğimde kadın yoktu ve babam normal yatıyordu. O Gece 'de çok kötü kabuslar görmüştüm. Kabusum da aynadan bir kadın bana gülerek bakıyordu. Ve babamın yanında yatıyordum nedense. Babamı dövmeye başladım rüyamda. Gittim içeriye annemi "KALEMLIK KUTUSU" ile dövdüm. Çok net hatırlıyorum. Rehber hocama gittim normal demişti.
--------------------- 𝓩𝓔𝓝𝓒𝓘𝓡𝓗𝓐𝓝
Ah be Anadolu şimdi her yerin ağlayan ANA dolu!
#VatanSağolsun
Sagopa K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Melankolia
Konular:
775
Teşekkür (Etti):
920
Teşekkür (Aldı):
1413
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:42
3 gulhü 1 elham oku üfle.
---------------------
Sanma şahım herkesi, sen sadıkane yar olur
Herkesi sen dost mu sandın? belki ol ağyar olur
Sadıkane belki ol, alemde serdar olur
Yâr olur, ağyar olur, serdar olur, dildar olur
ZencirHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Türkistan
Konular:
10
Teşekkür (Etti):
29
Teşekkür (Aldı):
7
Ticaret:
(0) %
25-08-2017 21:44
Alıntı:
ZencirHan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok küçükken (9-10) babamın odasına gittiğimde aynı senin dediğin gibi beyaz çarşaflı bir kadın vardı babamın saçını okşuyordu. (Yatak odasında oldu bu olay) Korkudan içeriye kaçıp geri geldim. Geldiğimde kadın yoktu ve babam normal yatıyordu. O Gece 'de çok kötü kabuslar görmüştüm. Kabusum da aynadan bir kadın bana gülerek bakıyordu. Ve babamın yanında yatıyordum nedense. Babamı dövmeye başladım rüyamda. Gittim içeriye annemi "KALEMLIK KUTUSU" ile dövdüm. Çok net hatırlıyorum. Rehber hocama gittim normal demişti.
Kadın derken teyze gibiydi yaşlıydı sanki üstü beyaz çarşaflıydı yüzünü net göremedim bile hemen içeriye kaçtım ama herhalde saçlarda beyaz idi.
--------------------- 𝓩𝓔𝓝𝓒𝓘𝓡𝓗𝓐𝓝
Ah be Anadolu şimdi her yerin ağlayan ANA dolu!
#VatanSağolsun

Bookmarks

« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler