THT DUYURU

Garip Olaylar(16+) Hiç başınıza ağzımızı açık bırakacak garip bişeyler geldi mi.¿ Buraya yazın.

chat
Seçenekler

Yaşadığım Garip Bir Olay...

fora1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
Konular:
223
Teşekkür (Etti):
572
Teşekkür (Aldı):
251
Ticaret:
(0) %
26-04-2018 00:21
Yaşadığım Garip Bir Olay...
İlk önce başlamadan önce Gerçekten böyle bir olay yaşadım.
Gece 1 yada 2 arası Abimle Cin Filmi izledik, normalde 2 abimle izliyorduk fakat abim işte olduğu için diğer abimle Cin filmini izlemeye başladık. Her neyse filmin ortasındayız ben bi korktum sonra filmi kapatalim fln dedim. Abimde tamam dedi sonra içeri odaya geçtik Abim bilgsiyarda Oyun oynuyo bende izliyorum. Aniden bizim odanın kapısı bi açıldı ben orda felç oldum çok fena korktum her neyse kapiyi kapattik yaklaşik 14dk sonra kapinin hemen önünde Kartal Yuvası kağıdı vardi kendi kendine havalandi ( havalandiği dediğim uçmuyor bi tarafi yerde diğer tarafi yukarda rüzgar gibi ) sonra ben ordada iyice tirstim kapinin altina baktim hiç bi rüzgar gelmiyo .( kapi açildigindada rüzgar yoktu ) Gerçekten böyle bi olay yaşadım . Çok garip bi olaydi ..
egemen342 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Konular:
54
Teşekkür (Etti):
27
Teşekkür (Aldı):
24
Ticaret:
(0) %
26-04-2018 00:25
Olabilir boyle seyler. Ben de gecen sene oyle seyler yasadim ki anlatsam kimse inanmaz o yuzden gerek yok
fora1 Teşekkür etti.
fora1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tamamen Forumdan Uzaklaştırıldı
Konular:
223
Teşekkür (Etti):
572
Teşekkür (Aldı):
251
Ticaret:
(0) %
26-04-2018 00:27
Alıntı:
egemen342´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Olabilir boyle seyler. Ben de gecen sene oyle seyler yasadim ki anlatsam kimse inanmaz o yuzden gerek yok
20 yaşındayım çok fena etkilenmiştim
Ceen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Konular:
19
Teşekkür (Etti):
70
Teşekkür (Aldı):
75
Ticaret:
(0) %
26-04-2018 00:27
Bizim de başımıza gelmişti. Biz öğrenciydik. Geçen sene bir evde kaldık. Ev baya pislik içindeydi. Hani temizlenmekle de gitmiyordu. Sonunda herkes hocaya gitti. Ev cinliydi. Ben 4 gün tek kaldım. Nasıl bir şey olmadı hale şaşıyorum.
fora1 Teşekkür etti.
LadyShot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
London
Konular:
30
Teşekkür (Etti):
34
Teşekkür (Aldı):
52
Ticaret:
(0) %
30-04-2018 15:51
Benimde başıma gelmisti Hocam
---------------------
Eğer, Kendilerini Tanımış Olaydınız, Türklere Hayran Olurdunuz..
LordEMREsynd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Konular:
19
Teşekkür (Etti):
30
Teşekkür (Aldı):
2
Ticaret:
(0) %
30-04-2018 15:59
Bende korktum şu an evde bir tek ben varım
---------------------Tanrı dağı kadar TÜRK
Hira dağı kadar MÜSLÜMANIZ

Türk balası kurt olur
Bastığı yer yurt olur
TurkDeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Nereden:
Dünya
Konular:
26
Teşekkür (Etti):
32
Teşekkür (Aldı):
8
Ticaret:
(0) %
30-04-2018 16:04
Alıntı:
fora1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk önce başlamadan önce Gerçekten böyle bir olay yaşadım.
Gece 1 yada 2 arası Abimle Cin Filmi izledik, normalde 2 abimle izliyorduk fakat abim işte olduğu için diğer abimle Cin filmini izlemeye başladık. Her neyse filmin ortasındayız ben bi korktum sonra filmi kapatalim fln dedim. Abimde tamam dedi sonra içeri odaya geçtik Abim bilgsiyarda Oyun oynuyo bende izliyorum. Aniden bizim odanın kapısı bi açıldı ben orda felç oldum çok fena korktum her neyse kapiyi kapattik yaklaşik 14dk sonra kapinin hemen önünde Kartal Yuvası kağıdı vardi kendi kendine havalandi ( havalandiği dediğim uçmuyor bi tarafi yerde diğer tarafi yukarda rüzgar gibi ) sonra ben ordada iyice tirstim kapinin altina baktim hiç bi rüzgar gelmiyo .( kapi açildigindada rüzgar yoktu ) Gerçekten böyle bi olay yaşadım . Çok garip bi olaydi ..
Umarım sadece bununla kalırsınız, çok daha farklılarını bizzat yaşadım...

Ama bazı olaylar izlediğiniz filmin etkisinde kalıp psikolojik olarak ister istemez yaşayacağınız durumlardır. Bu da ufak bir dipnot olsun.

Şuan görmesek bile aslında bulunduğumuz her ortamda bulunan varlıkları hissetmeye başlayınca neden ürperiyoruz acaba ?

Bookmarks

« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler