THT DUYURU

Garip Olaylar(16+) Hiç başınıza ağzımızı açık bırakacak garip bişeyler geldi mi.¿ Buraya yazın.

chat
Seçenekler

Psikoloji Hk.

awertu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Konular:
140
Teşekkür (Etti):
34
Teşekkür (Aldı):
20
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 21:50
Psikoloji Hk.
Arkadaşlar Böyle Ben Biraz Cinleri Fln Fazla Araştırdığım İçin Sanki Piskolojimmi Ne Bozuldu bi değişik hissediyom kendimi bşde astral seyehat fln duyunca araştırınca biraz daha garipleşdim bunlar hani cin filmi izlersiniz etkisinde kalıp böyle 1 hafta korkarsınız piskolojiniz bozulmuş gibi bişe olur aynı şey birazcık düzelirmi kendi kendine zamanla arkadaşlar
Reyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Konular:
134
Teşekkür (Etti):
63
Teşekkür (Aldı):
80
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 22:20
düzelir kardeşim düşünmemeye çalış
---------------------
MADEM TÜRKSÜN GÖSTER ÜRKSÜN !!!
jGozluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yardımsever
Nereden:
Russia
Konular:
102
Teşekkür (Etti):
520
Teşekkür (Aldı):
582
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 22:21
@Rootcmd Hocamız anlar
---------------------
Balık; Gökyüzünün en masum masalıdır, Kuş; Gökyüzüne adanmış bir masal karekteri.
Rootcmd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Nebula
Konular:
239
Teşekkür (Etti):
113
Teşekkür (Aldı):
865
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 22:29
Bu astral seyehat veya cinler bir film değil önce bunun farklina var ve filmlerin amacinin seni korkutmak oldugunuda unutma.
Orda adam korku filmi cekiyor adi üstünde korku seni korkutmasi lazim birde altına ekliyor "gercek bir hikayeden alıntılanmaştir" bu söz insani bitiriyor bilinc alti bunu söyle algiliyor "bu filmde ne geciyorsa hepsi yaşanmiş" ama gercekte olay a ise filmde a-b%h=korku.

Astral seyahet tamamiyle gercektir ondan niye korkuyorsun anlamadim.

Cinler konusuna gelirsek 18.000 boyutlu evrende cinler sadece 1 ırk bence korkmana gerek yok.
---------------------
"İnsanın özgürlüğü istediği her şeyi yapabilmesinde değil, istemediği hiçbir şeyi yapmak zorunda olmamasındadır."

Konu Rootcmd tarafından (23-06-2018 22:48 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.
Üye
Konular:
140
Teşekkür (Etti):
34
Teşekkür (Aldı):
20
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 22:42
Alıntı:
Rootcmd´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu astral seyehat veya cinler bir film değil önce bunun farklina var ve filmlerin amacinin seni korkutmak oldugunuda unutma. Orda adam korku filmi cekiyor adi üstünde korku seni korkutmasi lazim birde altına ekliyor "gercek bir hikayeden alıntılanmaştir" bu söz insani bitiyor b...
bişe sorucam söylemesi ayıpda cünübüm yarn gusğl abdesti alıcam ztn akşam banyu yapılmasım uygun görülmediği için şimdi ben yatıcm yanlışıkla astral seyehat yapabilirmiyim yatarken enkorkduğm şey yanımda koruyucu meleğimde yok normalde ben her gece yatarken muhakkak ayet el kürsi okurum yanlışıkla astral seyehat yapma şansım varmı hocam yatarken gözlerimi kapattım uyumaya çalışıym
3xLDarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Nereden:
Bıraktı-----
Konular:
266
Teşekkür (Etti):
164
Teşekkür (Aldı):
267
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 22:44
Kardeş ben 7 24 cünüb geziyorum cinlerle aram iyidir oturup cayımı icmişlikleri vardır,arada bir urarlar selam vermeyi de ihmal etmezler yani korkmana gerek yok.

Şaka maka korkma onlar senden korksun dostum
---------------------
Işıl ışıl her yer sanki pavyon.
Üye
Nereden:
Nebula
Konular:
239
Teşekkür (Etti):
113
Teşekkür (Aldı):
865
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 22:46
Alıntı:
awertu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bişe sorucam söylemesi ayıpda cünübüm yarn gusğl abdesti alıcam ztn akşam banyu yapılmasım uygun görülmediği için şimdi ben yatıcm yanlışıkla astral seyehat yapabilirmiyim yatarken enkorkduğm şey yanımda koruyucu meleğimde yok normalde ben her gece yatarken muhakkak ayet el kürsi okurum yanlışıkla astral seyehat yapma şansım varmı hocam yatarken gözlerimi kapattım uyumaya çalışıym
Istemiyorsan eğer yanlislikla yapmazsin.
Koruyucu melegin seni asla yanliz birakmaz.
Koruma amacli ayetel kursi okunabilir.
---------------------
"İnsanın özgürlüğü istediği her şeyi yapabilmesinde değil, istemediği hiçbir şeyi yapmak zorunda olmamasındadır."

Üye
Konular:
140
Teşekkür (Etti):
34
Teşekkür (Aldı):
20
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 22:49
Alıntı:
Alıntı: awertu´isimli üyeden Alıntı bişe sorucam söylemesi ayıpda cünübüm yarn gusğl abdesti alıcam ztn akşam banyu yapılmasım uygun görülmediği için şimdi ben yatıcm yanlışıkla astral seyehat yapabilirmiyim yatarken enkorkduğm şey yanımda koruyucu meleğimde yok normalde...
hocam cünübüm ya melekler yanımdan gidiyo ayet el kürside okuyamıyom şimdi yanlışıkla yaparsam orda başka canlıyla karşılaşırsam diye korkuym
Üye
Nereden:
Nebula
Konular:
239
Teşekkür (Etti):
113
Teşekkür (Aldı):
865
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 22:57
Alıntı:
awertu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam cünübüm ya melekler yanımdan gidiyo ayet el kürside okuyamıyom şimdi yanlışıkla yaparsam orda başka canlıyla karşılaşırsam diye korkuym
Bak kardeşim anlamak mi istemiyorsun ister cunup ol ister baska şey koruyucu melegin seni terk etmez anladin mi bunu asla terk etmez etmezzzzzzzzzzzzzzz.

Astral seyehate insanlar istiyerek cikamiyor sen nasil istemeden cikacasin. Cikmazsin diyorum iste.

Kardesim madem cunupsun koruma amacli ayetel kursi okunmasında sıkınti yok.

(Kusura bakma biraz sinirlenmisin)
---------------------

Konu Rootcmd tarafından (23-06-2018 23:01 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.
Üye
Konular:
140
Teşekkür (Etti):
34
Teşekkür (Aldı):
20
Ticaret:
(0) %
23-06-2018 23:00
Alıntı:
Alıntı: awertu´isimli üyeden Alıntı hocam cünübüm ya melekler yanımdan gidiyo ayet el kürside okuyamıyom şimdi yanlışıkla yaparsam orda başka canlıyla karşılaşırsam diye korkuym Bak kardeşim anlamak mi istemiyorsun ister cunup ol ister baska şey koruyuc...
tm hocam kızmayın yav internetde cünüp olduğun zaman tüm meleklerin yanından gitdiği yazıyodu o yüzden dedim bazılarıda yazıyodu istemsizce küçükken astral seyehat etdim neyse siz daha çok kızıcaksınız saolun hoca

Bookmarks

« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler