Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Kültür ve Sanat Dünyası
> Genel Kültür

Genel Kültür Örf adetlerımız vede toplumumuzun vede bızlerın bılmesı gereken konular
Kültürel Birikiminize Katkı Sağlayacak 3 Kurgu Dışı Kitap

Genel Kültür

 
 
Seçenekler
Alt 11-07-2018 18:04   #1
  • Grafik Tim Lider Yardımcısı
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
03/2016
Nereden
GrafikLand
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 1205
Teşekkür (Aldı): 1668


Kültürel Birikiminize Katkı Sağlayacak 3 Kurgu Dışı KitapRomanlardan sıkılınır mı bilinmez ama bazen yaratılmış dünyalardan ve karakterlerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kitap okuma tutkunuz için yeni bir arayışa girdiğiniz dönemlerde, size çok katkı sağlayacağını düşündüğüm bir liste hazırladım. Bu "kurgu dışı" kitaplar, belli araştırmalar ışığında kültürel birikiminize fazlasıyla katkı sağlayacak.

1. Abim Deniz - Can Dündar, Hamdi Gezmiş
Can Dündar'ın usta kalemi ve Deniz Gezmiş'in kardeşi Hamdi Gezmiş'in anıları, arşivleri birleşirse ortaya nasıl bir çalışma çıkar? Deniz Gezmiş'i en iyi anlatan kitaplardan biri olan Abim Deniz'i, tek solukta okumak isteseniz de yarısına gelmeden soluksuz kalacaksınız...

PDF : Abim Deniz – Can Dündar – PDF indir | E-KİTAP İNDİR2. Tarihi Değiştiren Olaylar - Ali ÇimenAli Çimen'in "Tarihi Değiştirenler" serisinin başlangıç kitabı olan Tarihi Değiştiren Olaylar, genel kültür seviyenize level atlatacak cinsten. Bu kitabı bitirdikten sonra, serinin diğer kitaplarını da tek solukta okuyacağınızı garanti ediyoruz.

PDF: Ali Çimen – Tarih Değiştiren Olaylar pdf indir ~ Full E-kitap indir3. Dünyaya Hükmeden Sultan Kanuni - Talha UğurluelKanuni Sultan Süleyman, sınırları üç kıtaya yayılmış Osmanlı İmparatorluğu'nu sadrazamı, Sokullu Mehmet Paşa; kapudan-ı deryası, Barbaros; mimarı, Mimar Sinan; şeyhülislamı, Ebussuud Efendi; şairi, Bâki olan muhteşem kadrosuyla, yıllarca adaletle yönetti. Kimdi bu cihan sultanı? Nerede, nasıl ve kimler tarafından yetiştirilmişti? Bu yetişme sürecinde nerelerde kalmış ve hangi vazifeleri yerine getirmişti? Buralarda hayatının ilerleyen safhalarını etkileyen ne gibi gelişmeler olmuştu? Saltanat yıllarında hangi seferlere çıkmış, siyasi olarak nasıl bir mücadele sergilemişti?___________________________________________

Herkesin bir fiyatı vardır.
Önemli olan, o fiyatın ne olduğunu bulabilmektir.
Pablo Emilio Escobar Gaviria!
 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

Sosyal Medya Bayilik Paneli
paykasa

wau