THT DUYURU

Genel Kültür Örf adetlerımız vede toplumumuzun vede bızlerın bılmesı gereken konular

takipci
chat
Seçenekler

Türkiye'nin şampiyonu belli oldu

NafToCeMenT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
08/2009
Nereden:
Anadolunun Bağrından :)
Mesajlar:
3.246
Konular:
1646
Teşekkür (Etti):
73
Teşekkür (Aldı):
458
Ticaret:
(0) %
0
354
07-12-2009 14:22
#1
Arrow
Türkiye'nin şampiyonu belli oldu
Türkiye'nin şampiyonu belli oldu

En pahalı sigorta ürünü olan spor sigortalarında liderliği Galatasaraylı Arda Turan çekiyor
Türkiye'nin sağlık sigortaları içerisindeki ''en pahalı'' sigorta ürünü olan ''spor sigortaları''nda Galatasaray'lı futbolcu Arda Turan 1 milyon avroluk poliçesiyle ilk sırada yer alıyor.
Fenerbahçe'li futbolcu Selçuk Şahin de 1 milyon dolarlık poliçesiyle ikinci durumda bulunuyor.
Türkiye'de ''spor sigortaları'' yapan tek sigorta şirketi olan Acıbadem Sigorta, çıkardığı ürünlerle sporcuların mesleki sakatlık riskini dikkate alırken, günlük işgöremezlik teminatı ile de yalnızca kaza hallerinde değil hastalık nedeniyle çalışamama durumunda oluşacak gelir kaybını da teminat altına alıyor.
Acıbadem Sigorta'nın, tüm sporcular için olan ürünü ''Acıbadem FormA'' haricinde, paragliding yapanlar için ''Acıbadem Parapant'', deniz sporları yapanlar için ''Acıbadem ScubA'' ve ''Acıbadem PruvA'' ile ''bilinçli motor sürücüleri'' için ''Acıbadem BMS'' ürünleri var. Bu ürünlerin en pahalısı olan ''Acıbadem FormA''da ise teminatlar 1 milyon avroya kadar çıkıyor.
Konuya ilişkin AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Acıbadem Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Işıl İlter, ''Acıbadem FormA'' ürünleriyle spor müsabakasında veya antrenmanda meydana gelen bir kaza nedeni ile oluşan bir sakatlık sonucu profesyonel spor hayatının devam ettirilememesi, kaza ya da hastalık sonucu geçici olarak spor hayatından uzaklaşılması ya da kaza sonucu vefat durumlarını teminat altına aldıklarını ve oluşacak gelir kaybına karşı güvence sunduklarını bildirdi.
''Acıbadem FormA''nın, sadece futbolcular için değil belirli bir eğitim ya da deneyim sonucunda profesyonel, lisanslı sporcu olarak kazanç elde eden 18-35 yaş aralığındaki tüm sporculara yönelik bir ürün olduğunu dile getiren İlter, futbolculardan Arda Turan, Selçuk Şahin, Hakan Kadir Balta, Batuhan Karadeniz, Serkan Özdemir, Emre Toraman, Ceyhun Gülselam, Faruk Bayar, Alioum Saidou ve Bora Sevim ile milli hentbolcu Yeliz Özel'in de dahil olduğu yaklaşık 35 sporcunun, ''Acıbadem FormA''ya sahip olduğunu söyledi.
--------------------- ..............................................Kok Türk....................................Alparslan Türkeş...................................THT BOZKURTLAR


.................................................. ..........................
Rehber Kuran Hedef TuranBookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler