İPUCU

Genel Kültür Örf adetlerımız vede toplumumuzun vede bızlerın bılmesı gereken konular

Seçenekler

KAdın Flört Herketleri (Beden Dili)

eflatun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
03/2007
Nereden:
Öyle Güzel B'Yerden :)
Mesajlar:
1.742
Konular:
1309
Teşekkür (Etti):
45
Teşekkür (Aldı):
189
Ticaret:
(0) %
05-10-2011 23:52
#1
KAdın Flört Herketleri (Beden Dili)
Kadinlar da erkekler gibi saça dokunma, giysileri düzeltine, bir veya iki ellerini birden kalçalarina koyma, ayak ve vücudun erkeie çevrilmesi daha uzun mahrem bakiilar ve artan göz temasi gibi ayni temel hazirlik hareketlerini kullanirlar. Ayrica erkek saldirganlik hareketi olmasina raimen bir diii inceliiiyle kullanilan ve sadece tek baiparmaiin kemere sokulduiu veya bir çanta veya cepten diiari çiktiii baiparmaklar kemerde hareketini yaparlar.(Solda) iekil 119 Sigara satmakta kullanilan flört hareket grubu
(Saida) iekil 120 Kadin hazirlik hareketleri

Heyecan dolu bir ilgi kadinlarda da gözbebeklerinin büyümesine ve yanaklarin kizarmasina yol açar. Bunun ardindan diier diii flört sinyalleri gelir.

Saç Atma

Bai hafifçe savrularak saçlar omuzlardan geriye veya yüzden uzaia atilir. Kisa saçli kadinlarin bile bu hareketi yaptiklari görülebilir.

Bilek Gösterme

ilgilenen bir diii potansiyel erkek eiine bileklerinin iç tarafindaki düzgün yumuiak teni gösterecektir. Bilek bölgesi uzun zamandir vücudun en erotik yerlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Konuiurken avuçlar da erkeie gösterilir. Sigara içen kadinlar bu tahrik edici bilek / avuç göstermeyi sigara içerken çok kolay yaparlar. Bilek gösterme ve saç atma hareketleri diii bir görünüme sahip olmak isteyen eicinsel erkekler tarafindan da taklit edilir.

Bacak Açma

Bacaklar erkek orada olmasaydi açilacaklarindan daha fazla açilirlar. Bu hareket kadin oturur pozisyonda da olsa ayakta da olsa ve sürekli olarak bacaklarini çapraz ve bitiiik tutan cinsel olarak savunmaya geçmii kadinla tezat oluiturur.

Kalça Yuvarlama

Pelvik bölgeyi vurgulayacak iekilde yürürken kalçalarin rolü önem kazanir. Aiaiida verilen daha rafine diii flört hareketlerinden bazilari yüzyillardir mal ve hizmetleri satmak için yapilan reklamlarda kullanilmaktadir.

Yan Bakii

Göz kapaklan kismen düiük olarak kadin erkeiin bakiiina erkek fark edene kadar kariilik verir ardindan hemen bakiilarini kaçirir. Bu tahrik edici bir gözetlenme ve gözetleme hissi uyandirir ve çoiu normal erkeii ateilendirmek için yeterlidir.

Aiiz Hafif Aralik, Islak Dudaklar

Bu hareket diii jenital bölgesini simgelemek amacini güttüiünden Dr. Desmond Morris bunu 'kendi kendini taklit' olarak tanimlar. Dudaklar yalanarak veya kozmetiklerle islak gösterilir. Her iki durumda da kadinin cinsel bir davette bulunduiu izlenimini uyandirir.

Ruj

Bir kadin cinsel olarak uyarildiiinda dudaklari, memeleri ve cinsel organlari kanla dolarak daha büyük ve daha kirmizi olurlar. Ruj da binlerce yildir kullanilan ve cinsel olarak uyarilmii diiinin kizarmii cinsel organini taklit etmeyi amaçlayan bir tekniktir.

Silindir ieklinde Bir Nesnenin Ellenmesi

Sigara, iarap kadehinin ayaii, parmak veya herhangi uzun ince bir nesnenin ellenmesi ne düiünüldüiünün bilinçalti bir göstergesi olabilir.

Kalkik Omuz Üzerinden Yana Bakma

Bu da yuvarlanmii kadin göiüslerinin taklit edilmesidir. iekil 119'da da büyümüi göz bebekleri, saç atma, bilek gösterme, yan bakii, isleyerek uzun uzun bakma, islak dudaklar, yukarida tutulan bai ve silindir ieklinde bir nesneyi elleme gibi hareketleri kullanarak belli bir sigara markasi için arzu uyandirmaya çaliimaktadir.

Kadinlarda Bacak Atma Hareketleri

Erkekler genellikle bacaklari açik ve saldirgan bir iekilde apii aralarini sergileyerek otururlarken kadinlar bacak bacak üstüne atmayi hassas jenital bölgeleri için bir koruma olarak kullanirlar. Kadinlar flört ettiklerini göstermek için üç temel pozisyonu kullanirlar.(Solda) iekil 121 Dizle gösterme
(Ortada) iekil 122 Ayakkabi yeterli ipucu sailar
(Saida) iekil 123 Bacak dolama

Dizle göstermede (iekil 121) bir bacak öbürünün altina toplanirken ilginç bulduiu kiiiyi gösterir. Bu çok rahat bir pozisyon olup konuimanin resmiyetini ortadan kaldirir ve uyluklari sergiler.

Ayakkabiyla oynama (iekil 122) da rahat bir tavri gösterir ve bazi erkekleri çildirtabilen bir iekilde ayaiin ayakkabiya sokup çikarilmasi gibi baitan çikartici bir etkiye sahiptir.

Çoiu erkek bacak dolamanin (iekil 123) bir kadinin yapabileceii en çekici oturui pozisyonu olduiunu düiünür. Bu. kadinlarin dikkat çekmek için bilinçli olarak kullandiklari bir harekettir. Dr Sheflen bir bacaiin diierine daha önce de belirtildiii gibi kiii cinsel performansa hazir olduiunda vücutta görülen durumlardan biri olan yüksek kas tonu görünümü vermek üzere bastirilir.

Kadinlar tarafindan kullanilan diier iiaretler arasinda bacaklarin erkeiin kariisinda yavaiça kavuiturulup ayrilmasi ve dokunulma arzusunu gösterircesine eliyle uyluklarini hafifçe okiamak sayilabilir Genellikle buna alçak sesle konuimak eilik eder.
Mrt Krblt Teşekkür etti.
Mrt Krblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
02/2011
Nereden:
local şebeke
Yaş:
28
Mesajlar:
1.691
Konular:
68
Teşekkür (Etti):
120
Teşekkür (Aldı):
250
Ticaret:
(0) %
09-11-2011 17:39
#2
bir bakıma sm dir, harbidende çok mantıklı..
Agression* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
02/2007
Nereden:
Efeler Diyarı'ndan
Mesajlar:
1.761
Konular:
439
Teşekkür (Etti):
23
Teşekkür (Aldı):
120
Ticaret:
(0) %
24-01-2012 06:51
#3
ilginç olmş eline sağlık
---------------------
Kuvvete dayanamayan adalet aciz, adalete dayanamayan kuvvet zalimdir..!Uzun bir süre yok...
Lord of the Dark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Forumdan Uzaklaştırıldı
Üyelik tarihi:
02/2012
Nereden:
GaBaRıN EtEK
Mesajlar:
1.758
Konular:
390
Teşekkür (Etti):
56
Teşekkür (Aldı):
182
Ticaret:
(0) %
09-03-2012 01:03
#4
eline sağlık

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı