İPUCU

Genel Kültür Örf adetlerımız vede toplumumuzun vede bızlerın bılmesı gereken konular

Seçenekler

siyonist güçler ve Protokolleri

samsunsüvarisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2008
Nereden:
bize her yer trabzon
Mesajlar:
523
Konular:
107
Teşekkür (Etti):
16
Teşekkür (Aldı):
98
Ticaret:
(0) %
09-11-2011 18:12
#1
siyonist güçler ve Protokolleri
siyonist güçler ve Protokolleri


Siyonistler, dünyayı, iktisadi, ticârî ablûkaya almak, ihracat ve ithalâtı elinde tutmak için çalışırlar. Siyonistler, ideallerini gerçekleştirebilmek için protokoller hazırlamışlardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

1- Gençleri ahlâksızlığa teşvik etmek, ( Televole kültürü tarzı batı kültürünü ülkemize empoze edip, ağaç yaş iken eğilir misali gerek yazılı ve görsel yayın yapan dış odaklı kurumlarında vasıtasıyla ülke gençliği üzerinde büyük bir oranda ahlaksızlık varlık göstermektedir. Popstar, BBG yarışmaları ve diğer aşk, lüks, popüler hayatı özendirici birçok dizi ile gençliğin bilinçaltına yerleştirilen imandan uzak düşünce olguları sayesinde imansız ve ahlaksız bir gençliğin yetişmesine neden olunuyor. Bknz: Televole Kültürü başlıklı makalem)

2- Âile kudsiyetini yıkmak, ( Televizyon kanalları vasıtasıyla aileler üzerinde oluşturulan aile kudsiyetinin tahribatını bir çok televizyon programında çok rahat görülebilmektedir. Bu noktada beynelmilel ilişkileri kuvvetli olan televizyon kanalları üzerlerine düşen görevlerini son derece titiz ve sinsice yerine getirmektedir.)

3- San'at anlayışını düşürmek, müstehcen kalıba dökmek, ( Eskiye nazaran şarkılardaki cinsel kelimeleri içeren cümlelerin artması ve kliplerdeki müstehcen görüntülerin bir hayli çoğalması bu maddeye verilecek en güzel örneklerden bir kaçıdır. Bu bağlamda Ankara’dan Çıkan Ses başlıklı yazımı okursanız daha da fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.)


4- Mukaddesâta olan hürmeti tahrip etmek, ( Yazılı ve görsel basında İslamiyet üzerinde anlamsız ve yalan yanlış ortaya atılan görüşler ve bu görüşlere, beyanlara inanan insanlarımız bu maddenin amacına alet olan insanlardır. Başörtüsü olayını da bu maddeye verilecek bir örnek olarak algılayabiliriz. Çünkü manevi değeri çok büyük olan başörtüsünün sinsi planlar ve maşalar dahilinde ülkemizde yasaklanması bu maddeye verilecek çok güzel bir örnektir.)

5- Lüks ve zararlı modayı teşvik etmek, ( Müslüman bir ülke olarak bir yaz mevsiminde Ankara Karanfil Sokak’ta gezmiş ve İstanbul Taksim’de gezmiş olup gördüğünüz görüntüler dahilinde düşünmüş olsanız bu maddeyi anlamış olursunuz. Ayrıca televizyonlarda özellikle bayan kesiminde ki hal ve görüntülere Müslümanlık çerçevesinde baktığınızda Yaradan’ın emirleriyle nasıl zıt görüntüler olduğunu çok kolay anlayabilirsiniz!)

6- İnsanları, fâidesiz eğlence ve oyunlar ile oyalamak, ( Televizyonlardaki sabah programları ve magazin programları tarzı faydasız yayınlarla insanımız oyalanmakta, bu sayede izlenmelerden doğan reyting tepkisi ile Siyonizm’e bilerek veya bilmeyerek alet olan televizyon kanallarına destek olunmaktadır. )


7- Sapık nazariyeler(öğretiler) ileri sürerek İslâmiyet’i yok etmeye çalışmak, ( Başörtüsüne yönelik yürütülen karalama kampanyaları, bir üniversite öğretim üyesinin “Ezan Türkçe okunmalı diyerek açıklama yapması” gibi örnekler bu maddeye verilecek en güzel örneklerdir. Daha da açıklamalı olması açısından Manşetlerdeki Dinsizlik ve Masonik Ruhlar Yine Dine Saldırdı! Başlıklı yazılarımı okuyabilirsiniz. )

8- Cemiyeti sınıflara ayırmak ve aralarına husûmet sokmak, ( Ülkemizde oluşturulan ayrımcılık ve ırkçılıklar bu madde için verilecek örneklerdir. Örn: Kürt sorunu, alevi sorunu )

9- Grev ve lokavtları körüklemek, ( TUSİAD ve birçok kamu, sendika kuruluşlarının girdiği ilişkiler ve ülke gündemine olan açıklamalarını yazılı ve görsel medyadan takip edebiliyoruz. )

10- Mâli istikrarı bozmak, ( Bu maddeye örneği Anadolu’da halen günlüğü 2 Ytl’ye çalışan veya benim memleketimde tuğla ocaklarında haftalık 30-40 Ytl’ye sigortasız çalışan insanlarımızı örnek vermiş olsak ülkemizin mali istikrarını çok küçük bir pencereden bakarak özetlemiş olabiliriz.
samsunsüvarisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
07/2008
Nereden:
bize her yer trabzon
Mesajlar:
523
Konular:
107
Teşekkür (Etti):
16
Teşekkür (Aldı):
98
Ticaret:
(0) %
09-11-2011 18:15
#2
Muhterem Müslümanlar!
Kur’ân-ı Kerîm’de Allah (CC), Yahudilerin (İsrailoğullarının):
* Kendilerini diğer insanlardan üstün gördüklerini (Cum’a S.A. 6),
* Peygamberlerini öldürdüklerini (Âl-i İmran: 183),
* İslâm’a kin ve hırs beslediklerini (Nisa: 46),
* Müslümanlara karşı düzen kurduklarını (Âl-i İmran: 54),
* Müslümanlar için en şiddetli düşman olduklarını (Maide: 82),
* Yeryüzünde bozgunculuk yaptıklarını (Maide: 64),
* Kendi soydaşlarını da öldürdüklerini ve yurtlarından sürdüklerini (Bakara: 84-85),
* Zalim olduklarını (Bakara: 59),
* Sıkça ihanet ettiklerini (Maide: 13) beyan ediyor.

Max Frumkin adında Yahudi asıllı bir yazar Yahudilere çok kızdığı için Yahudilikten çıkıp Hıristiyan olmuş ve “Yahudilikten Niçin Çıktım” adlı bir kitap yazmış. Bu kitapta niye din değiştirdiğini açıklıyor. Diyor ki:
İsrail’de bulunduğum sırada Beersheba şehrinde idim. Hava çok sıcaktı. Yaz mevsimi idi. Çok susamıştım. Bahçesini sulayan birisinden rica ettim: “Şu hortumu uzat da birkaç yudum su içeyim” dedim. Herif bana dik dik baktı ve “Biz suyu parayla alıyoruz, paran yoksa su da yok” dedi.
Bu olay Yahudi zihniyetinin tipik bir örneğidir. Yahudi, kimseye menfaatsiz günahını bile vermez.

Ey iman edenler! Müminleri bırakıp da kâfirleri dostlar edinmeyin. (Bunu yaparak) Allah'a, kendi aleyhinizde apaçık bir delil mi vermek istiyorsunuz? (Nisa Sûresi:144)

Müminleri bırakıp da kâfirleri dost edinenler, onların yanında izzet (güç ve şeref) mi arıyorlar. Bilsinler ki gerçekten bütün izzet ve şeref yalnızca Allah'a aittir. (Nisa Sûresi:139)

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler

Yetkileriniz
Sizin Yeni Konu Acma Yetkiniz var yok
You may not post replies
Sizin eklenti yükleme yetkiniz yok
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodları Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Kapalı
Refbacks are Kapalı