THT DUYURU

 
 

Gizlilik ve Güvenlik Hakkında

Güvenlik ve Gizlilik Politikamız

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına “cookie” adı verilen veriler gönderilmektedir ve kullanıcı bilgisayarlarında saklanan bu çerezler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

Veri Güvenliği:

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgileri, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. TURKHACKTEAM.ORG kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Veri Paylaşımı:

TURKHACKTEAM.ORG yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini asla paylaşmaz. Ancak Türkiye Cumhuriyeti ve Azerbaycan Yasalarına aykırı şekilde faaliyet gösteren hesapların, Hukuk kanalları aracılığı ile resmi mail yoluyla istenmesi durumunda bunlar sadece ve sadece resmi makamlar ile paylaşılır.