THT DUYURU

GTA Grand Theft Auto oyununun serilerine ait paylaşımların yapılabileceği bölüm.

chat
Seçenekler

GTA Online Oyuncularına Bu Hafta 1.7 Milyon Para

'Leroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Didaktik Kulübü
Üyelik tarihi:
07/2016
Nereden:
Rivia
Yaş:
3
Mesajlar:
2.504
Konular:
403
Teşekkür (Etti):
77
Teşekkür (Aldı):
440
Ticaret:
(0) %
2 Hafta önce
#1
GTA Online Oyuncularına Bu Hafta 1.7 Milyon Para
İlk olarak Mayıs ayında giriş yapmayan oyuncular, oyuna yeni giriş yaptıklarında otomatik olarak 500.000 dolar kazanacaklar. Epic Games’ten oyunu aldıysanız ve henüz oyunu oynamadıysanız, Mayıs bitmeden bu parayı almak için oyuna girmeniz yeterli. Ayrıca Twitch Prime hesabınızı Rockstar Social Club hesabıyla bağlayan oyunculara 200.000 dolarlık ek ödeme yapılacak. Bu paralar hemen hesabınıza yatmayabilir, yoğunluktan dolayı genelde birkaç gün sürebiliyor bu süreç.


Paranın geriye kalan kısmı ise Daily Objectives (Günlük Hedefler) üzerinden geliyor. 27 Mayıs’a kadar 10 tane günlük hedefi tamamlarsanız, 1 milyon doları cebe atabilirsiniz. Bu sayede oyuna yeni başlarken cebinizde güzel şeylere harcanabilecek bir miktar para olacaktır.


Araçlarda İndirim Var

[COLOR="orange""]GTA Online
’da pek çok şeyin sahibi olabilirsiniz, ancak bunlar genelde pahalı olur. Rockstar Games, bu hafta için bazı araçlarında indirime gitti. Yüzde 40’tan yüzde 80’e varan indirimlerle bazı çeşitli araçlara sizler de sahip olabilir, elinizdeki parayı avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
[/COLOR]

Kaynak ; https://tik.lat/nOeAH

---------------------


Konu 'Leroy tarafından ( 2 Hafta önce Saat 21:07 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler