THT DUYURU

chat
GTA Grand Theft Auto oyununun serilerine ait paylaşımların yapılabileceği bölüm.

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Daha önceki Rockstar Başkanı, Kendi GTA’sı İçin 42 Milyon Dolar Topladı..

'Suskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Moderatör
Üyelik tarihi:
01/2012
Nereden:
Germany
Yaş:
29
Mesajlar:
2.090
Konular:
489
Teşekkür (Etti):
400
Teşekkür (Aldı):
531
Ticaret:
(0) %
0
455
4 Hafta önce
#1


Grand Theft Auto, ilk piyasaya çıktığı andan bu yana büyük bir hayran kitlesi ele geçirmeyi muvaffak olan bir yapım oldu. Oyuncular uzun müddettir serinin bir sonraki oyununu bekliyor. Oyun kimsenin beklemediği yerden gelebilir.

Oyunun altında imzası olan isimlerden Leslie Benzies, 2016 seneninde stüdyodan ayrılmıştı. Oldukça tartışmalı olan bu ayrılığın hemen peşinden Benzies mahkemeye gitmiş ve ödenmemiş telifler ve haksız davranış hasebiyle 150 milyon dolarlık bir dava açmıştı.


GTA gibi ama GTA gibi değil;Video Game Chronicle’a göre, Take Two ile yapımcının 2018 seneninde davada uzlaşmaya varmasından önce, Benzies kendi oyun stüdyosunu kurma kararı vermişti. Stüdyonun ismini da Rocket Boy olarak izah etmişti. Önceden Rockstar için GTA projelerinde çalışan pek çok kişi de bu stüdyoya geçmişti.

Her Yerden ilham alan oyun;Everywhere için VentrueBeat’e konuşan yapımcı, “Everywhere bol miktarda ananesel oyun mekaniğine sahip fakat biz daha her yerden esin alıyor. Oyuncular daha zeki hale geliyor ve oyunlarında daha fazla şeye ihtiyaç duyuyorlar. Biz de oyuncuların bizim dünyalarımızda kendi istedikleri gerçek özgürlüğe istedikleri şekilde sahip olmalarını istiyoruz.” demişti.

Her vakit için sanki peynir ekmek gibi satan GTA, şu anda bir rakibe sahip değil ve Benzies’in yeni oyunu da bu rol için daha yeterince ciddi bir aday değil.
"*"


---------------------
" Tek Rakibim zamansız deliren kendim "
FB, Ertugrul Bey Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler