THT DUYURU

chat
Seçenekler

Hosting Sağlayıcıları İçin Ticari Faturalandırma Platformları - ELectronicStet

EʟᴇᴄᴛʀᴏɴɪᴄSᴛᴇᴛ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
La Galibe İllallah
Üyelik tarihi:
06/2015
Mesajlar:
294
Konular:
71
Teşekkür (Etti):
246
Teşekkür (Aldı):
81
Ticaret:
(0) %
08-03-2020 12:51
#1
Hosting Sağlayıcıları İçin Ticari Faturalandırma Platformları - ELectronicStet

▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬

WHMCS - Web Hosting Faturalandırma ve Otomasyon PlatformuWHMCS, işletmeler için en popüler müşteri yönetimi, fatura ve destek sistemlerinden biridir. Otomatik faturalandırma, provizyon ve yönetim ile kayıt işleminin sona erdirilmesine kadar tüm sürecin ele alınmasını sağlar. Bu faturalandırma platformuyla çok güçlü bir iş otomasyon aracı elde edeceksiniz. Ayrıca, tüm lisanslar 30 günlük para iade garantisi ile gelir.

▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬

HostBill - Faturalandırma ve Otomasyon YazılımıHostBill platformunun temel bileşenleri, hostinglerin müşteri edinmesine, hosting hizmetlerini otomatikleştirmesine ve faturaların zamanında ödenmesini sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Evet, ilk satın alma işlemi oldukça pahalı olabilir. Ama temelde her şey dahil: cPanel, SolusVM, Xen, vb. Ayrıca çok güzel özelleştirilebilir sipariş sayfaları, büyük otomatik yükseltme özelliği ve etkileyici sayıda haftalık hata düzeltmeleri var.


▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬

BILLmanager - Hosting Faturalandırma PlatformuBILLmanager ticari bir Linux tabanlı faturalama platformudur. Genel özellikleri yanında, bağlı kuruluş programları, kuponlar, promosyon kodları vb. cPanel veya ISPmanager gibi barındırma kontrol panelleri, PayPal, Skrill veya 2CO gibi ödeme ağ geçitleri ve düzinelerce alan adı kayıt şirketi ve SSL sağlayıcısı ile raporlar ve çeşitli entegrasyonlar

En önemli özelliklerden biri, BILLmanager'in 50 istemciyi yönetmek için kullanılabilen ücretsiz, tamamen işlevsel bir sürümünde mevcut olmasıdır. Premium faturalandırma çözümünü kullanmak ve başlatma maliyetlerini en aza indirmek isteyen başlangıç hostingleri için gerçekten iyi olabilir.


▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬

WeFact Hosting - Hosting için Faturalandırma Çözümü


WeFact Hosting, başlangıç hosting ve web tasarım şirketleri için özel olarak tasarlanmış minimaliz tasarıma sahip ticari, kullanımı kolay bir faturalandırma çözümüdür.

WeFact Hosting, alan adlarının gerçek zamanlı olarak kaydedilmesi, hosting hesaplarının oluşturulması, siparişlerin işlenmesi ve faturaların gönderilmesi dahil olmak üzere tüm ana işlemleri otomatik hale getirir.


▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬

CitrusDB - Hosting için Faturalandırma SistemiCitrusDB, barındırma hizmeti sağlayıcıları da dahil olmak üzere küçük işletmeler için açık kaynaklı bir faturalandırma sistemidir. CRM, ürün ve hizmet yönetimi, faturalama ve müşteri desteği için kullanılabilir.

CitrusDB'nin son sürümünün 2011-12-07'de piyasaya sürülmesine rağmen kullanıcılar arasında hala popüler. Bununla birlikte, kendi çözümünüzü geliştirmek için kullanacak olsanız bile, eski bir ürünü kullanmanın güvenli olmayabileceğinin farkında olmalısınız.--------------------- "Bu millet iyidir, yalnız bir kusuru var çabuk unutur" - SÂHİPKIRAN

Powered By Stet


Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler