Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Haberler
> İnternet

İnternet İnternet Hakkında Güncel Haberler

Samsung Global Sevkiyatlarında Kripto Şifreleme Kullanacak

İnternet

 
 
Seçenekler
Alt 16-04-2018 22:20   #1
  • Korgeneral
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
09/2016
Mesajlar
KonularSamsung Global Sevkiyatlarında Kripto Şifreleme KullanacakKripto şifreleme olarak bahsettiğimiz Blockchain, Bitcoin’in yaratılışında kullanılan bir şifreleme şeklidir. Bu şifreleme tam olarak işlem takibi sağlayan dağınık bir veri tabanı sistemidir. Zincirleme bir modelle inşa edilen, ancak takip edildiği halde kırılamayan kripto şifreleme teknolojisi tek bir merkeze bağlılık gereksinimi gözetmeksizin işlemlerin yapılmasına olanak tanıyor.

Dünyanın en büyük akıllı telefon ve yarı iletken üreticilerinden Samsung, sahip olduğu global tedarik ağını yönetmek için kripto para birimlerinin arkasındaki teknolojiyi kullanacak. Blockchain şefi Song Kwang-woo’ya göre, Samsung Electronics Co grubu tüm sevkiyatlarını takip etmek ve kayıtlarını tutmak için oluşturduğu kripto şifreleme defteri sayesinde %20 oranda maliyet düşürecek.

Neredeyse dünyanın her yerine sevkiyat yapan Samsung, bu işlemler sırasında tutulan kayıtlara ve güvenliğine büyük harcamalar yapıyor. Kripto şifreleme teknolojisinden yararlanarak bu maliyetleri düşürecek olmalarının yanı sıra dağıtımda bu teknolojiyi kullanan ilk global firma olma unvanını da alacaklar.

 Offline  
 
 

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2018

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

wau

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.