THT DUYURU

chat
İnternetten Kazanç İnternetten para kazanma yöntemleri bu bölümümüzde.

takipci
chat
Seçenekler

Para kazandıran bir oyun oyna. !

biltr023231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2013
Nereden:
Afyonkarahis
Yaş:
23
Mesajlar:
523
Konular:
19
Teşekkür (Etti):
68
Teşekkür (Aldı):
47
Ticaret:
(0) %
5
838
23-01-2017 16:53
#1
Para kazandıran bir oyun oyna. !
Merhaba arkadaşlar. Bugün İnternetten oyun oynayarak para kazandıran Sanal Pets oyununu tanıtacağım. Sanal Pets oyunundan kısaca bahsetmek gerekirse internet üzerinden kedimize hayvanlar alarak bu hayvanların ürettiği Pet Puanları satarak Hem altın ( oyun parası) hemde Pet para, yani para çekebilmemiz için gerekli olan para birimi kazanıyoruz. Ne kadar çok hayvanımız olursa o kadar çok para kazanıyoruz. Her hayvanın ürettiği pet puanları birbirinden farklı ve Sanal pets oyununda yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu arada sanal pets oyununda ödeme puanı ve depo sistemi yoktur.

ÜYE OL LİNK (500 PETCOİNS)REFERANSIMDIR
http://sanalpets.com/?i=12295

Sanal pets oyununu size kısaca bahsettim. Şimdi gelelim sanal pets oyununa başlayıp nasıl para kazanacağımızı detaylıca anlatmaya.


Sanal Pets Başlangıç :


Sanalpets oyunu internet üzerinden para kazanmamızı sağlayan bir hayvan besleme oyunudur. Yapmamız gereken şey kısaca oyundaki 6 farklı hayvan türünü alarak pet puanı toplayıp bu pet puanları satarak hem oyun parası hemde gerçek para kazanmamızı sağlıyoruz.


Sanal pets oyununa kayıt olduktan sonra sistem size 1 adet Balık ve 500 altın hediye etmektedir. Bu balık bize saat başı 90 Pet punı kazandırmaktadır. Yani oyuna başladığınızdan itibaren oyundan para kazanmaya başlayabiliriz. Sanal pets oyununda oyuna başladıktan sonra yapmamız gereken şey ise daha hızlı gelişmek adına sol taraftaki menüden "Bonus Altın" yazan yere tıklayıp her 2 saatte bir bonus altınımızı almamız gerekmekte. Bu bonus altın bize her 2 saatte bir 5 ile 10 altın arasında bir altın vermekte. Bu bonusu günde en az 6 defa kullandığınızı düşünürsek ekstra olarak 45 altın civarında her gün ekstra altın kazanmış olacaksınız. Yani Sanalpets oyununa kayıt olduktan sonra ilk gün 500 altın bizde vardı. İlk gün 45 altın bonustan aldık, ertesi gün yine ortalama 45 altın aldığımızı varsayarsak 500 altın da bizde vardı 590 altınımız oldu. Balık da 24 saat te bize 28.8 altın kazandırıyor. Ayrıca 7.5 de pet para kazandırıyor, toplarsak 618.8 altınımız oluyor ve 1 balık ücreti de 600 altın. Yani bir adet daha balık alabiliriz. 2. günümüzde 2. balığımızı aldık. bundan sonra 2 balık bize her saat 180 pets puan kazanıyoruz.


Sanal Pets Bilinmesi Gerekenler:

Arkadaşlar sanalpets oyununda Para birimimiz PetPara'dır. Pet parayı hayvanların ürettiği pet Puanlardan kazanıyoruz. Oyunda kullandığımız oyun parası ise "Altın" olarak adlandırılır. Envanterimizde ki hayvanlarımızın ürettiği Pet puanları satarak Altın ve Pet para kazanıyoruz. 300 Pet puan 4 Altın ve 1 Pet Para' ya eş değerdir.

SanalPets Oyununda Hayvanlar ne kadar kazandırır:


Sanal Pets oyununda bize petpuan kazandıran 6 farklı hayvan vardır. Bunlar Balık, Papağan, Hamster, Kedi, Köpek ve Tavşan'dır. Balık fiyatı 600 altındır ve saatlik 90 pet puanı üretir. Papağan fiyatı 1700 altındır ve saatlik 300 petpuan üretir. Hamster fiyatı 5600 altındır ve bize saatlik 1100 petpuan üretir. Kedi fiyatı 14000 altındır ve saatlik 2300 petpuan üretir. Köpek fiyatı 25000 altındır ve saatlik 4500 petpuan üretir. Son hayvanımız olan Tavşan ise yalnızca gerçek para ile satın alınabilir. Fiyatı ise 100 TL dir ve saatlik 12000 petpuan üretir. Arkadaşlar bu hayvanların verdiğimiz altına yada paraya göre en karlısı sırasıyla

Tavşan > Hamster > Köpek > Papağan > Kedi > Balık Şeklinde sıralanır. Yani verdiğimiz paraya göre en fazla verim aldığımız hayvan tavşan iken, en az verim aldığımız hayvan balıktır.

Sanal Pets Oyunu Genel Bilgiler:


Sanal Pets oyununda oyuna kayıt olduktan sonra sol tarafta oyun hakkında menüleri görebilirsiniz. Bu menüleri sizlere kısaca anlatalım ve hangi menünün ne işe yaradığını öğrenelim.

Resim yeniden boyutlandırıldı, orjinalini görmek için tıklayın.


Sol tarafta en başta bizim hesap bakiyemiz görünmektedir. Yani hesabımızda ne kadar altın ve ne kadar petpara olduğuna buradan bakıyoruz. Onun altında ise işlem menüsü vardır. Petshop' tan yeni hayvanlar almamıza ve hayvanların ne kadar kazandırdığını görebilirsiniz.


Resim yeniden boyutlandırıldı, orjinalini görmek için tıklayın.

Pets bölümü hayvan sayımızı ve hangi hayvanın ne kadar para kazandırdığını bizlere gösterir. Ayrıca pets bölümünden hayvanların ürettiği pet puanları da toplayabiliriz.

Resim yeniden boyutlandırıldı, orjinalini görmek için tıklayın.


Pet pazar da ise hangi hayvanınızın size ne kadar pet para kazandırdığını göstermekte. Ayrıca pet pazarda topladığınız pet puanları satabilirsiniz. Fakat satmak için önce pets bölümünden hayvanlarınızın kazandırdığı pet puanları toplamanız gerekiyor. Pet puanları topladıktan sonra pet pazar bölümünden pet puanlarınızı satabilirsiniz.

Resim yeniden boyutlandırıldı, orjinalini görmek için tıklayın.


Pet para - Altına çevir bölümü ise bizim hızlı gelişmemize yarayacak harika bir yer diyebilirim. Çünkü hesabımızdaki pet paraları buradan altına çevirebiliyoruz. Yani ilk seviyelerde çok düşük miktarda para çekmek yerine pet paralarımızı buradan altına çevire bilir ve yeni hayvanlar alabilirsiniz. Pet paranızı altına çevirebilmek için hesabınızda en az 100 pet para olması gerekmekte. Hesabınızda 100 pet para varsa bu menüden pet paraları altına dönüştürebilirsiniz.

Menüdeki diğer yerler ise klasik para çekme, altın alma ve hesap bilgileri gibi işlemler. Bu bölgeler ile çokta fazla işimiz yok. Zaten oyuna başladığınızda anlayacaksınız.


Sanal Pets Hızlı Gelişme Taktikleri:

ÜYE OL LİNK (500 PETCOİNS)REFERANSIMDIR
http://sanalpets.com/?i=11234

Sanal Pets Para Yatırmadan Hızlı Gelişme Taktiği;


Sanalpets oyuna para yatırmadan da gelişip yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Fakat bu konuda sabırlı olmalısınız. Öncelikle burada yapmamız gereken taktik oyuna başladıktan sonra bize fazladan verilen 500 altının üzerine ilk gün 6 defa bonusa tıklayarak ortalama 45 altını alacağız. Ardından ertesi gün de yine 6 defa bonusa tıklayarak yine ortalama 45 altın alacağız ve hesabımızda ki balık ta bize 28.8 altın kazandıracak. Böylece oyuna başladıktan 1 gün sonra 2. hayvanımızı alacağız. 2. hayvanımızı aldıktan sonra günlük 58 altın hayvanlardan, 45 altın bonustan kazanıyoruz. Ayrıca her gün 14.5 de pet para kazanıyoruz. Bu hesaba göre ortalama 6. günümüzde 3. hayvanımızı almış olacağız. Bu süreç içerisinde ise 87 pet para hesabımızda birikecek. Pet paramız 100 olur olmaz hemen pet parayı altına dönüştüreceğiz bunu sakın unutmayın. Gelişmek için bu şart.

oyuna başladıktan 7 gün sonra 3 hayvanımız olmuş olacak. Burdan sonra işler dahada kolaylaşacak. 3 hayvan bize 86.4 altın kazandıracak, 45 de bonustan kazanacağız ve günlük de 22.2 de pet para kazanacağız. Bu hesaba göre pet paramızı da altına dönüştürerek 4 gün içerisinde 1 tane daha hayvan alıyoruz. Böyle devam ederek ilk ayımızda ortalama 15 balığımız olmasını sağlayacağız. Balık sayımız 15 olduktan sonra yapmamız gereken şey ise papağan almak olacak. Papağan sayımızı 25 e çıkarmaya çalışacağız. Bunuda ortalama 20 gün içerisinde gerçekleştiriyoruz. Fakat dediğim gibi pet paramızı altına dönüştüreceğiz. Bu aşamadan sonra sadece hamster alacağız. Hamsterdan başka hayvan almayacağız. Altınımız 5600 olur olmaz 1 adet hamster alacağız. Çünkü oyunda para yatırmadan alabileceğimiz en karlı hayvan şuanda hamster. Diğer hayvanlar verdiğimiz altına göre bize getirisi hamster a göre çok düşük. Fakat oyuna para yatıracaksanız 100 TL karşılığında Tavşan almak daha karlı olacaktır. Neyse sitemi anladıysanız para çekmeden ortalama 2 ay kadar her gün hamster almaya devam edin. Yani 4 ay boyunca full hayvan almaya devam edin. Hatta yapabilirseniz 5 ay full hayvan alın. 5. aydan sonra Sanalpets oyunundan günlük 10-15 TL arası kazanabilirsiniz. Ek olarak birde 3-4 arkadaşınıza bu oyuna referans ederseniz ve onlarda sizin gibi 5-6 ay böyle devam ederse kazancınız her kullanıcı için %10 ortacaktır.

ÜYE OL LİNK (500 PETCOİNS)REFERANSIMDIR
http://sanalpets.com/?i=11234


Sanal Pets Oyununa Para Yatırarak Hızlı Gelişme Taktiği :


Arkadaşlar Sanal pets oyununda para yatırarak hızlı gelişmek istiyorsanız önce Tavşan almanız daha karlı olacaktır. Çünkü oyundaki en karlı hayvan tavşandır. Tavşanı 100 TL karşılığında almak bize günlük 940 pet para ve 3760 altın kazandırmakta. Pet paraları da altına çevireceğimizi düşünürsek 1 adet tavşan ile her gün oyunda para yatırmadan alabileceğimiz en karlı hayvan olan hamster alabiliyoruz. O yüzden eğer sanalpets oyununa para yatırıp daha erken para kazanmayı planlıyorsanız ilk başta 100 TL lik tavşan almak daha karlı olacaktır. Eğer o kadar paranız yoksa oyunda alacağınız altınlar ile hamster almaya özen gösterin. Böylece çok daha hızlıca gelişeceksiniz.

Yatırım yaptıktan sonra ilk hedefiniz hemen para çekmeyi düşünmeyin. her gün 1-2 lira çekmek yerine oyunda gelişmeyi düşünün. Para yatırdıktan sonra ilk 20 gün oyunda gelişin ve günlük kazancınızı artırın. Böylece ayın bitimine son 10 gün kala paranızı çekmeye başlayın böylece hem ilk gün çekeceğiniz paradan daha yüksek para çekeceksiniz, hemde oyunda gelişmiş olacaksınız. Oyundan para çekmek için her bu taktiği yapabilirsiniz. Ayın ilk 20 günü gelişip son 10 gün kazandığınız parayı çekmek daha mantıklı ve karlı olacaktır. böylece hem daha fazla para çekip, oyunda da gelişmiş olacak ve günlük kazancınızı artırmış olacaksınız.

Evet arkadaşlar sanal pets oyunu ile dediğimiz gibi biraz sabırla yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu tarz 4-5 farklı oyun oynayarak her birinden ortalama 5 ay sonunda aylık 300-400 TL kazansanız sadece oyunlardan aylık 2 bin Tl üzerinde para kazanırsınız. Bu benimde uyguladığım bir taktik arkadaşlar. Ben şuanda oyunlar sayesinde gerçekten güzel gelirler kazanıyorum. Bazılarına para yatırdım bazılarına ise yatırmadım fakat size dediğim taktikler ile geliştim. Sizde bu taktikler ile gelişerek yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

ÜYE OL LİNK (500 PETCOİNS)REFERANSIMDIR
http://sanalpets.com/?i=11234
REFSİZ : https://sanalpets.com/signup

TEŞEKÜRÜ EKSİK ETMEYELİM

Kanıtı : şimdilik bu 2 3 haftaya video atacagım
Resim yeniden boyutlandırıldı, orjinalini görmek için tıklayın.Alıntıdır.
Konu biltr023231 tarafından (23-01-2017 16:54 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: Alıntı
roper2534 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
09/2016
Nereden:
SILIVRI
Mesajlar:
2.400
Konular:
492
Teşekkür (Etti):
278
Teşekkür (Aldı):
91
Ticaret:
(0) %
23-01-2017 16:55
#2
Bi Su Konuya Bakarmisniz Kac Tane
Sanal Pets Konusu Var
İnternetten Kazanç - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...
Hepsindede Odeme Kanitsiz
--------------------- l]
biltr023231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2013
Nereden:
Afyonkarahis
Yaş:
23
Mesajlar:
523
Konular:
19
Teşekkür (Etti):
68
Teşekkür (Aldı):
47
Ticaret:
(0) %
23-01-2017 17:09
#3
odeme kanıtı alınamaz henüz 24 günlük
Kopril54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2016
Nereden:
Satürn
Mesajlar:
935
Konular:
53
Teşekkür (Etti):
60
Teşekkür (Aldı):
138
Ticaret:
(0) %
23-01-2017 17:12
#4
Eline Sağlık Alıntı Yapmışsın Ama Vardı Bu KOnudan
--------------------- ~ஐ◄███▓▒░ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ░░▒▓███~

Yazdığım kitabın kahramanı benim...
biltr023231 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2013
Nereden:
Afyonkarahis
Yaş:
23
Mesajlar:
523
Konular:
19
Teşekkür (Etti):
68
Teşekkür (Aldı):
47
Ticaret:
(0) %
23-01-2017 17:15
#5
Alıntı:
Kopril54´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline Sağlık Alıntı Yapmışsın Ama Vardı Bu KOnudan
Eyvallah hocam evet var ama detaya giricem aksam işteyim şuan.
Kopril54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
06/2016
Nereden:
Satürn
Mesajlar:
935
Konular:
53
Teşekkür (Etti):
60
Teşekkür (Aldı):
138
Ticaret:
(0) %
23-01-2017 17:16
#6
Smile
Alıntı:
biltr023231´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eyvallah hocam evet var ama detaya giricem aksam işteyim şuan.
Tmm Dır Bekliyorum
--------------------- ~ஐ◄███▓▒░ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ░░▒▓███~

Yazdığım kitabın kahramanı benim...

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler