THT DUYURU

chat
İnternetten Kazanç İnternetten para kazanma yöntemleri bu bölümümüzde.

takipci
chat
Seçenekler

Blog Yazmaya Başlayacaklar DİKKAT!!

Kamaraa99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
03/2018
Nereden:
KUŞADASI
Mesajlar:
116
Konular:
27
Teşekkür (Etti):
19
Teşekkür (Aldı):
4
Ticaret:
(0) %
3
1459
11-08-2018 13:43
#1
Blog Yazmaya Başlayacaklar DİKKAT!!
Yıllar boyunca bloglar bağımsız seslerin yayıncısı oldular. Kuruluşundan bu yana, yazma becerilerini kanalize etmek için kullanılmış ve aynı zamanda okuyucuları güncellemek ve eğlendirmek için mükemmel bir platform olmuştur. Onlar adaletsizliğe veya öne çıkan toplumsal sorunlara karşı görüşlerini dile getiren etkili bir araçtır.

Bloglama, dünyada gördüğünüz veya göreceğiniz şeyleri paylaşmakla ilgilidir. Bildiğiniz şeyi ve sizin de neler öğrendiğinizi, öğretmek veya paylaşmakla ilgilidir. Bir blog başlattığınızda, her zaman ilgi alanlarınızla ilgili yeni şeyler öğreniyorsunuz. Böylece, fikirlerinizi kurulamadan paylaşmaya devam edebilirsiniz. Bir tane blog başlatmayı planlıyor musun? Buraya, bir blog ile başlarken akılda tutulması gereken şeyleri yazıyorum.

Blogun Doğası
Bloga başlamadan önce düşünmek son derece önemlidir, böylece blogun yapısı belirtilir. Yayınlanacak içerik türü, doğrudan ihtiyaç duyulan izleyicinin dikkatini hedef alacaktır. Bu doğa, temanızı ve blogunuzun içeriğini anlamanızda uzmanlığınızı açıklar.

Düşün ve Yaz
Düşüncelerinizi blogunuzun arkasında etkili bir şekilde iletmek için, hedef grubunuzu çeken ve yeterli trafiği toplayabileceğiniz bir platform seçmeniz önemlidir. Bunun bir örneği, Facebook’un sosyal konularla ilgili blogların yayınlanması için blogcu tarafından hedeflenmesi olabilir. Ayrıca, Instagram üzerinde büyük bir takipçi kitlesini çeken pek çok yemek blogu, izleyiciyi artırmak için blog’la görüşülebilir.

Blogunuza Bir Ev Sahibi
Birisi blogunuzu barındırmak için zaten bir sırada. Ev sahibi, blog’unuzu sunucuda bir yer ayırmak ve bunun üzerinden kazanç elde etmek için kârlı bulduğunda bloga bir poz verilecektir. Burada izleyici fazladan herhangi bir kuruş ödemiyor. Bunun yerine, sunucu her tıklamada bir tıklama aldığında blogcuya ödeme yapar. Bu bir blogcu olarak sizin için iyi bir gelir kaynağı olacaktır.

Alan Adınıza Bir Ad
Alan adı, hayranlarınızın hesabınızı binlerce düzenli olarak oluşturulmuş bloglar üzerinden izlemelerine yardımcı olacak hesap adınızdır. Mevcut alan adlarını seçmeniz mümkün değil. Mevcut alan adları ekranda görünecek, sadece tıklamanızı bekliyor olacak. Blog okuyucuları için hatırlanması kolay herhangi bir alan adı seçin.

Görsel Cazibe
Blogunuz yazı kalıbı ve resimler içeren düzenli, okunabilir ve akılda kalıcı olmalıdır. Geniş jargon kullanımından kaçınarak, dili okuyucu dostu hale getirin. Karmaşık ifadelerin kullanımının makalenin okunabilirliğini azaltacağını unutmamak önemlidir.

Bakış açınızı gözden geçirin, yayınlamaktan çekinmeyin ve izleyicinin her zaman düşünceli bir zihin tarafından yazılan bir makaleyi okumaya ne kadar istekli olduğunu göreceksiniz. Bloglarla ilgili bir sorun, büyümeye kadar onları beslemektir. İlk iki ayda piyasaya sürülen yaklaşık 300 blog var. Maksimum yedekleme konularını veya makalelerini tutmak her zaman tavsiye edilir. Zorlayıcı konularda yayınlamaya devam edin ve zaman verin. Blogun düzenliliği sayesinde yakında popüler olacak.

KAYNAK: https://www.ucundaa.com/blog-yazmaya...caklar-dikkat/
mhmtashn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2015
Nereden:
01 dayi
Mesajlar:
138
Konular:
34
Teşekkür (Etti):
13
Teşekkür (Aldı):
15
Ticaret:
(0) %
12-08-2018 16:06
#2
Eline sağlık
Kamaraa99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
03/2018
Nereden:
KUŞADASI
Mesajlar:
116
Konular:
27
Teşekkür (Etti):
19
Teşekkür (Aldı):
4
Ticaret:
(0) %
16-08-2018 00:47
#3
Alıntı:
mhmtashn´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık
Rica ederim
Rootcmd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
01/2016
Nereden:
Nebula
Yaş:
23
Mesajlar:
4.302
Konular:
240
Teşekkür (Etti):
113
Teşekkür (Aldı):
858
Ticaret:
(0) %
16-08-2018 03:04
#4
Eyvallah
---------------------
"İnsanın özgürlüğü istediği her şeyi yapabilmesinde değil, istemediği hiçbir şeyi yapmak zorunda olmamasındadır."Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler