THT DUYURU

İşlemci İşlemci teknolojisi hakkında bilmeniz gerekenler ve karşılıklı soru cevaplar burada.

Seçenekler

Snapdragon 810'un Seri Üretimine Geçiliyor.

Quinones - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
10/2008
Mesajlar:
13.640
Konular:
5648
Teşekkür (Etti):
1337
Teşekkür (Aldı):
3584
Ticaret:
(0) %
17-01-2015 12:54
#1
Snapdragon 810'un Seri Üretimine Geçiliyor.


Daha önce eski bir haberimde de siz değerli turkhackteam üyeleriyle paylaştığım, ve nedenleriyle 3-4 ay gecikeceği hakkındaki bilgileri depaylaştığım Qualcomm'un en son ve en iyi işlemcisi Snapdragon 810'un, thermal throttling denilen aşırı ısınma sorunu çözülmüş.

Digitimes'ta yayınlanan habere göre Snapdragon 810'un seri üretime geçtiğine dair haberde kanıt olarak bu işlemciyi kullanan cihaz olan Xiaomi'nin Mi Note Pro cihazının 27 Ocak ile dağıtımına başlanacağı bilgisiyle beraber, bir diğer cihaz olan LG G Flex 2 için ön satışa başlaması bilgisi yer alıyor.

Böylelikle çok konuşulan ve eleştirilen sorunun üstesinden gelen Qualcomm'un, bu iki cihazın satışları sonrasında da durumun tam olarak üstesinden gelip gelemediğini de hep beraber görmüş olacağız. Fakat firma bu işi tamamen çözmeden de seri üretime geçme gibi bir adım da atmayacaktır. O yüzden kesin olarak Snapdragon 810'un sorunlarının ortadan kaldırıldığını ve böylece üst seviye işlemcisinin beklenen üst seviye performansını sergileyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Eğer Snapdragon 810'a sahip bir cihaz bekliyorsanız, "Acaba ne kadar gecikecek?" düşüncesine kapılmadan planınızı yaparak telefonunuza normal çıkış tarihinde sahip olabilirsiniz arkadaşlar.

shadowyou Teşekkür etti.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler