THT DUYURU

İşlemci İşlemci teknolojisi hakkında bilmeniz gerekenler ve karşılıklı soru cevaplar burada.

Seçenekler

Yeni Macbook Air'in İşlemcileri Belli Oldu

kenzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
V.I.P Üyelik Sorumlusu
Üyelik tarihi:
12/2010
Mesajlar:
8.531
Konular:
1449
Teşekkür (Etti):
3842
Teşekkür (Aldı):
2683
Ticaret:
(0) %
10-02-2015 20:31
#1
Yeni Macbook Air'in İşlemcileri Belli Oldu
Apple'ın ay sonunda retina olmayan Macbook Air serisini güncelleyeceği öne sürülüyor. Macbook Air modellerinde hangi işlemcilerin kullanılacağına yönelik iddialar ortaya atıldı.


12 inç Retina ekranlı Macbook Air modeli oldukça uzun bir zamandır gündemdeki yerini koruyor. Her geçen gün biraz daha olgunlaşan iddialar, yeni cihazın Haziran ayında gerçekleşecekWWDC organizasyonunda görücüye çıkabileceği yönünde.

Apple Macbook Air'i Yenileyebilir!

Şubat sonu güncellenebilir.

Retina Macbook Air iddiaları devam ederken, yeni bir bilgi de hali hazırda kullanımda olan standart Macbook Air modeline yönelik geldi. Macrumors sitesinde yer alan habere göre, Apple mevcut seriye bu ay sonunda minor güncelleme sunabilir.
Hangi işlemciler kullanılacak?

İddia sahibi kaynaklar, mevcut tasarımın değişmeyeceği güncellemenin işlemci tarafına odaklanacağını belirtiyor. Yeni cihazların 1.8 GHz ve 2.2 GHz'lik Core i5 işlemcilere sahip olabileceği belirtiliyor. Ayrıca, 2 GHz'lik Core i7opsiyonun seçenekler arasında yer alabileceği de söylentiler arasında. Hali hazırda hem 13 hem de 11 inç Macbook Air'larda 1.4 GHz'lik Core i5 işlemcisi kullanılıyor. Bakalım Macbook Air'lar ay sonunda güçlenerek karşımıza çıkacak mı?
---------------------
vip@turkhackteam.org

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler