Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Alt 15-01-2016 17:00   #1
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
02/2015
Nereden
-
Yaş
19
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 1739
Teşekkür (Aldı): 1846


Arrow Java Script - Diğer Olaylaronfocus ve onblur Olayları

onfocus nesne seçildiğinde meydana gelecek olayları, onblur ise seçimden çıkıldığında gerçekleşecek olayları belirtir. CSS'teki :focus sözde sınıfı ile aynı işlevi gördüğü için kullanımı gereksizdir. Bu yüzden bu olayı örneklendirmiyorum. Yine de bilmenizde fayda var.

onmousedown, onmousemove, onmouseout, onmouseover ve onmouseup Olayları

Fare imleci ile bir nesnenin üzerine gelindiğinde gerçekleşecek olayları sağlarlar. onmousedown fare ile bir tuşa basıldığında, onmousemove nesnenin üzerinde gezildiğinde, onmouseout nesnenin üzerinden gidildiğinde, onmouseover nesnenin üzerine gelindiğinde, onmouseup ise tuşa basmaktan vazgeçildiğinde gerçekleşecek olayları yerine getirir. Tüm bu olaylar CSS'teki :active, :hover, :focus gibi sözde sınıflar ile aynı işlevleri yerine getirdikleri için artık kullanılmamaktadırlar. Bu yüzden anlatma gereği duymuyorum.___________________________________________

Ne büyüksün ki, kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in aslanları ancak, bu kadar şanlı idi.
Sana dar gelmeyecek makber'i kimler kazsın?
"Gömelim gel seni tarihe"desem, sığmazsın.

Mehmet Akif Ersoy
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+
Pomeranian Boo
instagram takipci hilesi

wau