Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform  
Geri git   Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform >
Programlama
> Java

Java Object Oriented Programming temeline dayanan, çok işlevli, step by step işleyen dilin dökümanlarının paylaşım alanı.
Java 9 gecikiyor

Java

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler
Alt 23-06-2017 21:48   #1
  • Sosyal Medya Timi
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
10/2012
Nereden
Sql Database
Yaş
25
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 746
Teşekkür (Aldı): 902


Java 9 gecikiyorOracle, Java 9'un çıkışıyla ilgili planlarında değişiklik yaptı. Java 9'un çıkışı için verilen tarih ertelenirken, şirket bu gecikmenin sebebini paylaşmış durumda.


Normal şartlarda 27 Temmuz tarihinde çıkması beklenilen Java 9 biraz daha bekletecek gibi gözüküyor. Oracle gecikmeyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.


Oracle, Java 9 Standard Edition sürümünün 21 Eylül tarihine kadar ertelendiğini açıkladı. Java 9 üzerinde çalışan açık kaynak topluluğu, bu süre içerisinde modülerlik hakkında başta planlanan ancak daha sonra reddedilen tartışmalara çözüm getirme arayışında gibi gözüküyor.


Oracle’da Java Yazılım Geliştirme Başkan Yardımcısı ve OpenJDK yönetim kurulu üyesi Georges Saab, Java Platformu Modülü Sistemi için önerilerin görüşülmek üzere uzman ekibe gönderildiğini ve ekibin modülerlik endişeleriyle ilgili fikir birliğine vardığını belirtiyor. Hal böyle olunca da tabii ki yeniden düzenleme için zaman gereksinimi doğmuş durumda.


Yenilenmiş JSR 376 eğer onaylanırsa Java 9 SE’nin resmi sürümü içerisine dahil edilecek. Şirket, Java 9’un gelecekteki yükseltmelerinde çok daha hızlı hareket edilmesi hedefinde olduklarını vurguluyor.___________________________________________

"Kendinizi geliştirmeye o kadar çok zaman harcayın ki Başkalarının yaptıklarıyla ilgilenmeye ve onları eleştirmeye vaktiniz olmasın"
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Teşekkür

BlackStriker, YouDownEmre Teşekkür etti.
Alt 28-06-2017 15:19   #2
  • Yarbay
  • Üye Bilgileri
Üyelik tarihi
07/2016
Nereden
cPanel
Mesajlar
Konular

Teşekkür (Etti): 203
Teşekkür (Aldı): 479
Java ülkemizde çoğunlukla "maynkıraft fe pe se arttırıcı" olarak biliniyor maalesef.
Umarım ki her 10 kişiden 7'sinin programlama bildiği bir ülke konumuna geliriz.
Haber için teşekkürler hocam bu arada.___________________________________________

Doğru insan, yanlış yerde her şeyi değiştirebilir.
 Offline  
 
Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler


Bilgilendirme Turkhackteam.net/org
Sitemizde yer alan konular üyelerimiz tarafından paylaşılmaktadır.
Bu konular yasalara uygunluk ve telif hakkı konusunda yönetimimiz tarafından kontrol edilse de, gözden kaçabilen içerikler yer alabilmektedir.
Bu tür konuları turkhackteamiletisim [at] gmail.com mail adresimize bildirebilirsiniz, konular hakkında en kısa sürede gerekli işlemler yapılacaktır.
Please Report Abuse, DMCA, Harassment, Scamming, Warez, Crack, Divx, Mp3 or any Illegal Activity to turkhackteamiletisim [at] gmail.com

Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz.
Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.         

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2019

TSK Mehmetçik Vakfı

Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı

Google+

Sosyal Medya Bayilik Paneli
paykasa

wau