THT DUYURU

chat
Komplo Teorileri Komplo Teorilerini Paylaşabileceğiniz Alan...

ugursuz reklam
takipci
Seçenekler

Siyonistlerin Ekonomimizdeki Yeri

KADIRGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yeni Üye
Üyelik tarihi:
12/2009
Nereden:
Kiev / Ukrayna
Mesajlar:
369
Konular:
39
Teşekkür (Etti):
24
Teşekkür (Aldı):
49
Ticaret:
(0) %
0
2061
03-07-2011 23:27
#1
Herkese merhaba, bugün sizinle paylaşmak istediğim, siyosnistlerin ülke ekonomimiz üzerinde ne kadar aktif rol oynadıklarıdır. Hepimizin bildiği gibi başbakanımız Türk yatırımcılardan yerli otomobil istedi bunun üzerine şu gelişmeler yaşandı :


"Başbakan Tayyip Erdoğan’ın ‘Yüzde 100 Türk malı otomobil üretin’ çağrısına ilk adımı İnan Kıraç atmış oldu.

Vehbi Koç’un damadı İnan Kıraç’ın şirketi Karsan, kendi markasıyla Türk malı aracı geliştirip, New York taksi ihalesinde dünya devleriyle yarışıp 3 finalist arasına girdi. Karsan Murahhas Azası Jan Nahum, “Biz zaten Türk markası için ilk adımı attık” dedi.

BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan’ın önceki gün TÜSİAD genel kurulunda Rahmi Koç’a seslenerek, “Artık soyadınız gibi bir marka ile yüzde 100 yerli otomobil üretin” çağrısı, Vehbi Koç’un damadı İnan Kıraç’ın sahibi olduğu Karsan’ı akıllara getirdi.

Karsan Murahas Azası Jan Nahum, Türk malı araç yolunda çok önemli bir adım attıklarını, geliştirdikleri Karsan markalı aracın New York taksi ihalesinde ilk 3 finalist arasına kaldığını anımsattı.

Nahum, “New York gibi sembol bir şehirin ihalesinde finale kalarak tüm dünyada çok büyük bir tanıtıma da imza attık. New York’ta Karsan hakkında yayınlanan haberler kalın bir kitap olur” dedi."

Şimdiye kadar her şey güzel ancak ! Aşağıdaki resmin sağ alt köşesinde daire içine alınmış işarete dikkat edin.


Sizce de arada bir benzerlik yok mu?

İnan Kıraç (d. 1937, Eskişehir), Türk işadamı ve sanayicidir. Uzun süre Koç Holding'de üst düzey yöneticiliklerde bulunmuştur.
Galatasaray Lisesi'ni bitirdikten sonra Londra'da City College of Business'te okumuştur. Vehbi Koç'un kızı Suna Kıraç ile evlidir. Çiftin, İpek Kıraç adlı bir kızları vardır.

Evet, arkadaşlar sanırım Kıraça holdinge sızmışlar neden koç'a sızmış olmasınlar? Korkarım bırakın sızmayı bu adamlar koçun kendisi olmuşlar.

Peki ne yapabiliriz? Bunları elimizden geldiğince anlatabiliriz vatandaşımızı bilinçlendirmeliyiz !
Konu KADIRGA tarafından (03-07-2011 23:30 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler