TARİHTE BUGÜN

Konsol Oyunları Playstation 1-2 , Xbox ,Xbox360 ile İlgili Paylaşımları takip edebileceğiniz bölümümüz..

Seçenekler

The Amazing Spider-Man 2 - [XBOX360]

mhhck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye
Üyelik tarihi:
04/2009
Nereden:
K.IRAK
Mesajlar:
3.600
Konular:
1185
Teşekkür (Etti):
451
Teşekkür (Aldı):
782
Ticaret:
(0) %
26-05-2014 06:38
#1
The Amazing Spider-Man 2 - [XBOX360]
The Amazing Spider-Man 2 - [XBOX360]Boyut: 8.14 GBÖncelikle bahsetmek istediğim bir konu var. İlk serideki filmlerin sonuna doğru konu oldukça sapmıştı. Yani film asıl hikayenin dışına fazlasıyla dışına çıkmıştı. Bunun üzerine yapımcılarda seriyi ana hikayeye uyarak tekrar çekmeye karar vermiş ve ilk filmi 2013 yılında vizyona girmişti. Bende izleme şansı bulmuştum. Çok fazla aksiyon içermese de ana konuyla bağıntılı olarak beğenilmişti. Serinin ikinci filminin 2014 yılında vizyona gireceğini açıklayan yapımcılar, henüz ikinci film vizyona girmeden her sene bir Örümcek Adam filmi çekeceklerini açıkladılar. Şimdi gelelim ikinci filme.. Öğrendiğimiz ve fragmandan anladığımız kadarıyla kahramanımız Peter'ın büyük aşkı Mary Jane ikinci filmde yer alacak. Filmdeki kötü karakterlere gelecek olursak. Kahramanımız örümcek adamın bu filmde 2 tane düşmanı olacak. Bunlardan birincisi "Rhino" olacak. Rhino, Spider Man tarafından yakalanmış bir hırsız hatırlayacağınız üzere ve Spider Man'den nefret ediyor. Hapishanedeyken Master Planner tarafından kaçırılıyor ve gergedan benzeri bir kıyafet giydiriyor. Ardından da vucüduna radyasyon verildi. Verilen radyasyon aklını kaybettirdi. Fakat bir gergedan da daha güçlü ve daha hızlı bir yaratığa dönüştü.

Diğer bir kötü karakter ise Jamie Fox'un canlandırdığı "Electro" olacak. Electro yani Max Dillon bir elektrik teknisyenidir. Yüksek gerilim hattında çalışırken birden elektrik akımına kapılır. Fakat bu onu öldürmez. Organizmasını değiştirir. Ve elektiriğe hükmeder hale gelir. Spider Man en azılı düşmanlarındandır.

Peter Parker'a gelecek olursak. Çok yoğun ve sıkıcı bir dönemden geçmektedir. Bir tandan kötülerle uğraşırken, diğer yandan da Gwen'le ilişki çıkmazdadır. Çünkü Gwen'in babasına verdiği sözü tutmaya çalışır. Fakat bu konuda zorlanmaktadır. Ortaya çıkan kötü düşmanları ile birlikte hayatı inanılmaz karışık durumdadır. Ve bu durumdan kurtalabilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz...Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=9NKDJsahQBk


Bu oyunu oynayabilmek için LT 2.0 (XGD3) (16537) güncellemesi XBOX360' da yüklü olması gerekmektedir.Kod:
http://zamundatorrent.com/attachment.php?aid=680
--------------------- -------------------------------------------

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler