THT DUYURU

chat
Konsol Oyunları Playstation 1-2 , Xbox ,Xbox360 ile İlgili Paylaşımları takip edebileceğiniz bölümümüz..

takipci
Seçenekler

PS3 Oyuncuları, Tamamlanması İmkansız Denen M*tal Gear Solid V Görevini Tamamladılar

suskunsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stajyer Moderatör
Üyelik tarihi:
01/2012
Nereden:
Germany
Mesajlar:
1.400
Konular:
263
Teşekkür (Etti):
217
Teşekkür (Aldı):
165
Ticaret:
(0) %
0
241
4 Gün önce
#1


Oyunseverler, şu sıralar Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 5'e kilitlenmiş olsalar da ciddi bir oyuncu kesimi, PlayStation 4 ve hatta PlayStation 3'te eğlenmeye devam ediyor. Geliştirici şirketler, yönlerini yeni oyun konsollarına çevirmiş olsalar bile özellikle de fenomen hale gelen oyunlar, eski konsollarda oynanmaya devam ediyor. Şimdiyse PlayStation 3 oyuncuları, efsane oyunlardan bir tanesinde önemli bir gelişmeye imza attılar.

M*tal Gear Solid V, pek çok oyunsever tarafından sevilen ve hala da oynanan bir yapım. Oyun, yaklaşık 5 yıl önce PlayStation 3 sahiplerinin de hizmetine sunuldu ve oyuncular, o gün bugündür M*tal Gear Solid V'i oynuyorlar. Şimdiyse PlayStation 3'te M*tal Gear Solid V oynayan oyunseverler, imkansız denilen bir şeyi gerçekleştirdi. Öyle ki bu oyunda tüm nükleer silahlar etkisiz hale getirildi ve barış sağlanmış oldu.
Geliştirici ekip, bundan yıllar önce oyuna bir görev getirmişti. Üstelik bu görev tamamlandıktan sonra da gizli bir ara sahneye geçiş yapılacaktı. Oyunculara tamamlaması için verilen görev de M*tal Gear Solid V'teki tüm nükleer silahlardan kurtulmaktı. Oyuncular, yıllardır uğraştıkları bu görevi nihayet tamamladılar. Bu görevin tamamlanması ile birlikte M*tal Gear Solid V'in PlayStation 3 sürümünde, hiçbir nükleer silah kalmamış oldu.

M*tal Gear Solid V ekibi, bu yan görevi aslında gerçek dünyaya da atıfta bulunarak hazırlamıştı. Çünkü onlara göre dünya giderek daha fazla nükleer silaha ev sahipliği yapıyordu ve bu durumu istemiyorlardı. Yaşanan son gelişmeyle de oyundaki tüm nükleer silahlar işlevsiz hale getirildi ve en azından M*tal Gear Solid V dünyası, tüm nükleer silahlardan kurtulmuş oldu. Oyuncular, görevi tamamladıktan sonra da o çok merak edilen ara sahne ile karşılaştılar.


M*tal Gear Solid V'teki nükleer silahsızlanmadan sonra gelen ara sahne videosu


Aslına bakacak olursak koyu M*tal Gear Solid V hayranları, 2018 yılında bu ara sahne ile karşılaşmışlardı. Oyunun PC sürümünde yapılan bir güncellemede yaşanan hata, bu videoyu ortaya çıkarmıştı. Fakat oyuncuların tümü bu videoya erişemeden hatayı düzelten geliştiriciler, bu gizemli olayı gizlemeyi başarmışlardı. Şimdiyse böyle bir gizeme gerek kalmamış oldu.KaynaK


---------------------
͏" B ͏a ş ͏a ͏r ı ͏s ı ͏z ͏ o ͏l ͏u ͏n ͏c ͏a ͏ u ͏m ͏i ͏t ͏s ͏i ͏z ͏l ͏i ğ ͏e ͏ k ͏a ͏p ı ͏l ͏m ͏a , ͏ h ͏e ͏r ͏ b ͏a ş ͏a ͏r ı ͏s ı ͏z ͏l ı ͏k ͏t ͏a ͏
b ͏i ͏r ͏ z ͏a ͏f ͏e ͏r ͏ y ͏a ͏t ͏a ͏r "
Konu suskunsky tarafından (4 Gün önce Saat 00:54 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks


« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Seçenekler