1 Adet Girilmiş Server

aslan51

Katılımcı Üye
arkadaşla admin paneli şifre leri

kullanıcı :admin

şifre:aslanlar

bende bişey yapıyım derken index kodlarını direk ana sayfaya koymuşum

rezil oldum

nasıl yaptıysam değiştiremiyorum

sağolasın bloke bazı şeyler öğrendim sayende içinde herşeyi karıştırdım

nevar ne yok hep gezdim ama index işinde rezil oldum

Son düzenleme:

Black-Box

Emektar
14 Tem 2008
5,199
49
İstanbul.
Not Found

The requested URL /administrator/templates/users.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an Error******** to handle the request.
Apache/2.2.9 (Unix) mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 Server at citiesconsult.com Port 80

!! BLOKE !!

Katılımcı Üye
26 Şub 2009
535
0
OFL!Ne
Not Found

The requested URL /administrator/templates/users.php was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an Error******** to handle the request.
Apache/2.2.9 (Unix) mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8e-fips-rhel5 mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 Server at citiesconsult.com Port 80

Tabiki Not Found Der Arkadaşlar Sizden Önce Diğer Arkadaşlarımız İndex ini Atmış Tabi Doğal Olarakta Admin shell i Oradan Kaldırmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.