1 Wordpress Site Admin Bilgileri

JustArma

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
696
2
J:\JustArma
Site Url'si

4MlkWq.gif

Kullanıcı Adı : admin

7NEXyW.gif

Şifre : admin

7NEXyW.gif

Admin Paneli

4MlkWq.gif

r35PdN.gif

JustArma

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
696
2

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Sitede yazma koruması var temalardaki sayfaların kodlarını değiştiremiyoruz o yüzden shell kodları yazılmıyor, içinde shell olan tema upload etmeye çalıştım o da olmadı izin gerektiriyor ,yani işi panel üzerinden yapmak zor filezella erişimi gerekiyor galiba.

JustArma

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
696
2
Sitede yazma koruması var temalardaki sayfaların kodlarını değiştiremiyoruz o yüzden shell kodları yazılmıyor, içinde shell olan tema upload etmeye çalıştım o da olmadı izin gerektiriyor ,yani işi panel üzerinden yapmak zor filezella erişimi gerekiyor galiba.

Aynen Dostum Gördüm Chmodları Kapamış Adam. Filezilla'dan Erişilmiyor.PhpMyAdmin Bilgileri Lazım.

under-maintenance.png

SON HALİ
TÜRKÇESİ : BAKIMDA :trl

Site Çöp Oldu.

Sağ Ol Dostum.

Fakat Kimse Teşekkür Etmedi? Üzülüyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.