10-Strike Network Diagram 2.21

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
10-Strike-Network-Diagram-ozec-48356.png


10-Strike Network Diagram, ağ şeması (diyagram), harita çizme ve oluşturma programıdır. Program sayesinde hızlı ve görsel olarak yerel alan ağ şemaları oluşturulup Microsoft Visio, vektör veya raster görüntü olarak dışarı çıkartılabilir.
Program otomatik olarak grafiksel bir ağ diyagramı oluşturur. Yerel ağı tarar, bilgisayar ve farklı türdeki cihazları görüntüleyip ağ yapısını denetler ve SNMP protokolü destekleyen cihazlar arasında bağlantı çizer.
Popüler grafik biçimlerinde bir ağ şeması oluşturup kaydedebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilir.
LAN belgeler için bir ağ şemasına ihtiyacınız mı var? Program ağ yapısını keşfedip ona göre şema ve düzenleyici kullanarak ağ şeması çizer. Bu sayede LAN'ı keşfedip ağ şeması ve haritalar oluşturmaya başlayın. Eğer bir ağ haritası çizmek için Microsoft Visio ve diğer karmaşık ürünler ile çalışmayı bilmiyorsanız, ağ şemasının nasıl çizildiğini ücretsiz deneme sürümünü innDirip deneyebilirsiniz.
Program ağ şeması oluşturmak için iki yol sunar: Birincisi, otomatik olarak yapılır. Kullanıcı tanımlı IP aralıkları ve tarama yönetmelerine göre, uygulama ağ içinndeki aygıtları bulmaya çalışır. Mevcut arama yöntemleri üzerinde ICMP port tarama ile MAC (ARP) adresleri IP adreslerine dönüştürürür. Uygulama cihazlar için belirli bir aralık içinde arama için çeşitli paralel komutla çalışır. 1500 IP adresi bir dizi tarama ile en fazla 3-4 dakika sürer.
İkinci yol ise, elle yapılandırma. Gerekli simgeler, bağlantı hatları ve bağlantı alanları ile işaretlenmiş bir diyagram üzerinde yerleştirilir.
Uygulama ürettiği ağ şemasını vektör (Windows ****File), raster (JPEG, PNG, BMP) resim olarak veya Microsoft Visio belge olarak dışarı çıkartabilir.


Download : 10-Strike Network Diagram indir - hizli ve güvenli - inndir.com


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.