10 TB lık wordlist ne kadar sürede denenir ?

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,360
1,400
K E R K Ü K
FBI veya KGB'nin şifresini bulup istihbarat ağına sızmayacaksanız o kadar wordlisti nerde ne yapacaksınız merak ettim.
hepsinin bitmesini beklersen bilgisayarın ömrü dolar.
sanal makine tutsan güç yetmez.
kuantum bilgisayar sonsuz güçlü bilgisayar v.s değil, gene güçlü ancak senin düşündüğün şekilde değil.

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,632
1,650
Öncelikle 10 TB wordlist nereden buldunuz cidden 😄

FBI veya KGB'nin şifresini bulup istihbarat ağına sızmayacaksanız o kadar wordlisti nerde ne yapacaksınız merak ettim.
kuantum bilgisayar sonsuz güçlü bilgisayar v.s değil, gene güçlü ancak senin düşündüğün şekilde değil.
Aynen hocamın dediği gibi pcnin ömrü yetmez

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
unutulmuş gmail şifresi kırmak hedefim şifre 8 haneli rakamlar var ve küçük harfler şifreye dair sadece bunu hatırlıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.