%100 MAIL ŞİFRESİ ÇALMA YÖNTEMİ Veya ÇALINAN ŞİFRENİZİ ALIN

golca14

Katılımcı Üye
19 Eyl 2007
606
15
TAMAMINI MUTLAKA OKUYUNUZ VE OKUTUNUZ

Böyle başlık açmak zorunda kaldım kusura bakmayın, ama yeni kullanıcılar bu tuzağa düşüyor ve bizlerin görevi bunu yapan şerefsizlere karşı onları uyarmak.

Arkadaşlar bu forumda veya başka sitelerde " %100 Mail hack, Şifre çalma ve geri alma " gibi konular açılmakta. Bazı yöntemler doğru olabilir ama asla %100 Değildir. %100 vs. deniliyorsa işte o zaman bunda bir terslik vardır.

ŞİMDİ ALINTI KISMI İNCELEYİN VE ALINTIDAN SONRASINI OKUYUNUZ :

Alıntı:
Mailin konusu "retrieve password" yaz
Gidecek adres bölümüne:" [email protected]" yaz.
Mesaj bölümüne aşağıdakileri aynen msj olarak yaz ve belirtilen alanları eksiksiz doldur.

Msj bölümüne yazılacaklar:
kurbanın hotmail adresi.([email protected]) /cgi-bin/start/v7.03/method=getassmachine+''kendi hotmail adresini yaz ''
{M27568&java-&rsa '' kendi hotmail şifreni yaz ''<**** http-equiv="*******-Language" *******="tr">
<**** http-equiv="*******-Type"
*******="text/html; charset=windows-1254">
<**** name="ProgId" *******="FrontPage.Editor.********">
<**** name="GENERATOR" *******="Microsoft FrontPage Express 2.0">
<title>YeniBir Password server- Webmail hack</title>
</head>

Bu maili gönderdikten sonra sana "from
undecided.gif
ystem subject
undecided.gif
ystem reg message" başlıklı mail gelecek ve bu mailde o kişinin hotmail şifresi olcak .

Bakın arkadaşlar böyle bir tuzağa nasıl düşüyorsunuz anlam veremiyorum. Adam böyle konu açıyor ve XXXXX yazdığım kısım kendi mail adresi.
Şimdi sen büyük boyutlarda yazdığım yere Mail adresini ve ŞİFRENİ yazıyorsun.
Akıl alacak işmi neden şifrenizi yazıyorsunuz ( buna inan kişilere söylüyorum ) sonrada bu konuların altına ben denedim şifre gelmedi diyorsunuz.
Geçmiş olsun adam şifrenizi aldı bile ve ava giderken avlanmak işte bu.

Lütfen bu tür konuları nerede görürseniz görün asla inanmayın, hemen o sitenin yöneticilerine haber verin.
Eğer ki bu tuzağa düşmüşseniz adam 24 saat pc başında olamayacağı için bir şansınız var.
Hemen şifrenizi ve gizli sorunuzu ne varsa ( ülkeye kadar ) değiştirin. O bakmadan kurtarma şansınız var.

Ben görevimi yaptım ve üyelerimi uyardım, artık size kalıyor gerisi. Uyarın ve bildirin.

Saygılar...

ALINTIDIR...

ruzg@r

Katılımcı Üye
16 Ocak 2008
291
7
THT Forumları
Ya abicim büyük konuşmayayım ama kendi şifresini insan ne diye başka maile atarki mantığı yok bi kere ama yapılıo işt diecek bişi yok uyarı için saol ders niteliiinde vallahi...

vuslat23

Yeni üye
14 Tem 2008
34
0
BU NUMARAYI YUTAN ADAM MSN KULLANMAYIDA HAKETMIYORDUR VE HACK SITESINDE HACKERMI OLACAKMIS:d:d:d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.