%100 maıl şifresi çalma yöntemi veya çalınan şifrenizi alın

sakaryam

Yeni üye
10 Ocak 2007
18
1
sakarya
TAMAMINI MUTLAKA OKUYUNUZ VE OKUTUNUZ

Böyle başlık açmak zorunda kaldım kusura bakmayın, ama yeni kullanıcılar bu tuzağa düşüyor ve bizlerin görevi bunu yapan ********lere karşı onları uyarmak.

Arkadaşlar bu forumda veya başka sitelerde " %100 Mail hack, Şifre çalma ve geri alma " gibi konular açılmakta. Bazı yöntemler doğru olabilir ama asla %100 Değildir. %100 vs. deniliyorsa işte o zaman bunda bir terslik vardır.

ŞİMDİ ALINTI KISMI İNCELEYİN VE ALINTIDAN SONRASINI OKUYUNUZ :

Alıntı:
Mailin konusu "retrieve password" yaz
Gidecek adres bölümüne:" XXXXX!!!!!!!!!!!!!" yaz.
Mesaj bölümüne aşağıdakileri aynen msj olarak yaz ve belirtilen alanları eksilsiz doldur.

Msj bölümüne yazılacaklar:
kurbanın hotmail adresi.(kurban!!!!!!!!!!!!!) /cgi-bin/start/v7.03/method=getassmachine+''kendi hotmail adresini yaz ''
{M27568&java-&rsa '' kendi hotmail şifreni yaz ''<**** http-equiv="Content-Language" content="tr">
<**** http-equiv="Content-Type"
content="text/html; charset=windows-1254">
<**** name="ProgId" content="FrontPage.Editor.Document">
<**** name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage Express 2.0">
<title>YeniBir Password server- Webmail hack</title>
</head>

Bu maili gönderdikten sonra sana "from:system subject:system reg message" başlıklı mail gelecek ve bu mailde o kişinin hotmail şifresi olcak .

Bakın arkadaşlar böyle bir tuzağa nasıl düşüyorsunuz anlam veremiyorum. Adam böyle konu açıyor ve XXXXX yazdığım kısım kendi mail adresi.
Şimdi sen büyük boyutlarda yazdığım yere Mail adresini ve ŞİFRENİ yazıyorsun.
Akıl alacak işmi neden şifrenizi yazıyorsunuz ( buna inan kişilere söylüyorum ) sonrada bu konuların altına ben denedim şifre gelmedi diyorsunuz.
Geçmiş olsun adam şifrenizi aldı bile ve ava giderken avlanmak işte bu.

Lütfen bu tür konuları nerede görürseniz görün asla inanmayın, hemen o sitenin yöneticilerine haber verin.
Eğer ki bu tuzağa düşmüşseniz adam 24 saat pc başında olamayacağı için bir şansınız var.
Hemen şifrenizi ve gizli sorunuzu ne varsa ( ülkeye kadar ) değiştirin. O bakmadan kurtarma şansınız var.

screamforce06

Yeni üye
19 Ocak 2007
1
0
ya sonuna kadar dogru söyluyorsun ama bizimde bası şeyleri ögrenmemiz gerekiyor bir umut bu arada birisi benim msn hacledi acaba geri alabilir miyim bu konuları bilen birisi bana yardım edebilir mii

omer_citir

Yeni üye
27 Ocak 2007
1
0
birde emeğe saygı yamışsınız ... :D çok komik adam sizin mail şifrenizi alıyo birde yaptınıbunu he helal olsun

noname101

Yeni üye
25 Ocak 2007
8
0
walla sağolsaın

bu kodların tam olarak ne alama geldiğini bilmese bile bi insan nasıl her yere şifresini yazar ben anlamıyorum...

:diablo :diablo paylaştığın için sağ ol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.