%100 Pc Çökertme Formatlık Yapma

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Karşındakine bağlı.Online bir oyun delisi ise işte mesela Counterci aga wall felan de,conquerci aimbot de,hackerlik mi sever ama lamer :D de msn çalıcı,kız mı çok güzel müzik felan :D

mcpyro

Yeni üye
5 Ocak 2011
2
0
Çok süper çalısıyo. İsmini değştrdiydim süper zeka kardeşim çalıştırmış.... Formattan yeni geldi!

yahell

Yeni üye
11 Eki 2010
34
0
kardeş şifre koymayı denedim oluyor benim masa üstü pc şifrelendi ben açamıyorum şuan onu yardım edermisiniz

WOLSİN

Katılımcı Üye
21 Ara 2010
553
0
32
ADANA
ATb2yvURtnaWAAAAAElFTkSuQmCC
5Q5nU6n09l6DqLIQi9V2nxHoapNQ8QuFhERGefp1qYNACBOZZuKiIhIT9GmIiIiqSna9P8BfBYjUIywn18AAAAASUVORK5CYII=
yazdıktan sonra farklı kaydet diyoruz
oradan dosya uzantısını txt değil de bat yapıyoruz

Son düzenleme:

veyselaydin

Katılımcı Üye
12 Ocak 2011
368
0
Ankara
eline sağlık güzel konu başkasına yedirme kısmında da oldukça zevkli peki biz nasıl korunabiliriz bu gibi tuzaklardan ...

360

Üye
15 Ocak 2011
122
0
Elline Sağlık Teşekkürler.
Denedim İşe Yarıyo + Sadece shutdown -s -t 00
Yazıp Bat Yapınca Bilgisayarı Kapatıyo Bu Bile Yeter Aslında Adamın Yüreyini Azına Getirmeye :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.